Bądź bogatszy o nowe horyzonty – poznaj nowe punkty widzenia z mBankiem

23
.
07
.
2019
Bądź bogatszy o nowe horyzonty – poznaj nowe punkty widzenia z mBankiem

Już od 25 lipca do 4 sierpnia zapraszamy Was na festiwal filmowy Nowe Horyzonty we Wrocławiu. To miejsce w którym zobaczycie niebanalne propozycje kina autorskiego, kino eksperymentalne ale również projekty multimedialne w przestrzeni miejskiej czy wystawy poświęcone sztuce i kinematografii.
Bez wątpienia jedną z ważniejszych misji Festiwalu jest odkrywanie dorobku artystów mniej znanych, ale dla twórców festiwalu niezwykle ważnych.

Poznaj nowe punkty widzenia

Serdecznie zapraszamy już od 25 lipca do 4 sierpnia na kino ciekawe, intrygujące filmy. Poznaj z nami świat lub odkryj go na nowo. Prawdziwą ucztą będą Pokazy Galowe, czyli największe tegoroczne hity festiwalu Sundance, Berlinale czy Canes.  Zobaczycie między innymi: Ból i blask (Pedro Almodóvar), Dzięki Bogu (François Ozon), Matthias i Maxime (Xavier Dolan) czy Obywatel Jones (Agnieszka Holland).


Sprawdź dokąd sięgają Nowe Horyzonty

Co roku festiwal odwiedza ponad 300 twórców z Polski i ze świata (reżyserów, aktorów, scenarzystów oraz producentów). To wizjonerzy kina, twórcy, którzy mają odwagę iść własną drogą, na przekór modzie czy obyczajom.  Do tej pory byli to między innymi: Andrzej Wajda, Kazimierz Kutz, Agnieszka Holland, Jerzy Stuhr, Andrzej Żuławski, Peter Greenaway, Béla Tarr, Bruno Dumont czy Carlos Reygadas.
W tym roku będziecie mogli zobaczyć ponad 200 pełnometrażowych filmów z kilkudziesięciu krajów. Będą zaprezentowane znane już hity z festiwali w Berlinie i Cannes, zobaczycie też polskie premiery i zapewne nowe odkrycia filmowe.


Pełen program wydarzenia sprawdzicie na stronie: www.nowehoryzonty.pl

 

Zobacz film