BLIKUJ w App Store

16
.
11
.
2020
BLIKUJ w App Store

Chyba nikomu nie trzeba przedstawiać App Store, czyli sklepu z aplikacjami stworzonego przez Apple. Fani marki, codziennie wręcz w milionach pobrań ściągają na swoje telefony i pozostałe urządzenia aplikacje mobilne i gry. Jeśli jesteś użytkownikiem i fanem popularnej marki, mamy dla Ciebie świetną wiadomość.

 

 

Od teraz możesz BLIKOWAĆ w App Store
BLIK dołączył właśnie do metod płatności w App Store. Doładuj BLIKIEM swoje Apple ID i płać za gry, aplikacje, muzykę, filmy, programy telewizyjne i iCloud.

 

 

Jak dodać BLIKA do App Store?
Wejdź na swoje konto Apple ID i wybierz opcję Płatność i wysyłka. Stuknij w Dodaj metodę płatności. Wybierz BLIK i gotowe!


Nota prawna

To nie jest oferta. Wyjaśnienie pojęć i szczegółowe informacje znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczek
Szczegóły na temat systemu płatności BLIK, znajdziesz na  
https://www.mbank.pl/pomoc/dokumenty/oferta-indywidualna/konta/uslugi-platnicze/regulamin/ w Regulaminie usług płatniczych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A.

Pamiętaj, że mBank udostępnia aplikację tylko za pomocą autoryzowanych sklepów – App Store (iOS - Apple), Google Play (Android), AppGallery dla telefonów Huawei z usługami Google. Do pobrania oraz aktualizacji aplikacji używaj zawsze tych sklepów, ponieważ znajdujące się tam programy są cyfrowo podpisane i przechodzą proces weryfikacji, a więc gwarantują Ci bezpieczeństwo. Nigdy nie pobieraj aplikacji z niezaufanych źródeł! Nową aplikację możesz pobrać jeśli Twoje urządzenie ma system operacyjny w wersji minimum Android 7.0 lub iOS 12.0 (lub nowsze). Zapoznaj się z polityką prywatności aplikacji mobilnych.