Masz telefon HUAWEI? Aplikacja mBanku w AppGallery jest dostępna dla wszystkich

07
.
12
.
2020
Masz telefon HUAWEI? Aplikacja mBanku w AppGallery jest dostępna dla wszystkich

W maju br. aplikacja mBanku — jako pierwsza aplikacja bankowa, pojawiła się w AppGallery. Niestety była dostępna wyłącznie dla urządzeń korzystających z Google Mobile Services.


Teraz mamy dobrą wiadomość dla wszystkich użytkowników urządzeń marki HUAWEI. Zintegrowaliśmy aplikację mobilną z autorskim ekosystemem Huawei – Huawei Mobile Services.
Oznacza to, że od 7 grudnia br., ze sklepu AppGallery możesz pobrać naszą aplikację, nawet jeśli Twój smartfon nie ma usług Google.


Z aplikacji mBanku mogą więc już w pełni korzystać właściciele najnowszych urządzeń Huawei opartych o HMS (HUAWEI Mobile Services) np. smartfonów z serii HUAWEI P40, z serii Y – HUAWEI Y6p i HUAWEI Y5p, HUAWEI Mate 30 Pro i HUAWEI Mate Xs).


Pobranie i instalacja naszej aplikacji ze sklepu HUAWEI AppGallery jest przyjazna i intuicyjna. Połączysz ją ze swoim kontem tak prosto, jak na telefonach innych marek.


Aplikacja mBanku w AppGallery jest w funkcjonalna i pozwoli Ci wygodnie zarządzać finansami, skąd tylko chcesz i kiedy chcesz.
Nie jest możliwe co prawda dodanie karty płatniczej do urządzenia HUAWEI HMS (bez usług Google). Jednak zawsze możesz skorzystać z innych możliwości płatności bezdotykowych,  np. z BLIKa. Wygodnie skorzystasz też z naklejki zbliżeniowej. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

 

Nota prawna:
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma on charakter wyłącznie informacyjny. 


Nową aplikację możesz pobrać jeśli Twoje urządzenie ma systemem operacyjny w wersji minimum Android 7.0 lub iOS 12.0 (lub nowsze).
Pamiętaj, że mBank udostępnia aplikację tylko za pomocą autoryzowanych sklepów – App Store (iOS - Apple), Google Play (Android), AppGallery dla telefonów Huawei. Do pobrania oraz aktualizacji aplikacji używaj zawsze tych sklepów, ponieważ znajdujące się tam programy są cyfrowo podpisane i przechodzą proces weryfikacji, a więc gwarantują Ci bezpieczeństwo. Nigdy nie pobieraj aplikacji z niezaufanych źródeł! Nową aplikację możesz pobrać jeśli Twoje urządzenie ma systemem operacyjny w wersji minimum Android 5.0 lub iOS 11.0 (lub nowsze). Zapoznaj się z polityka prywatności aplikacji mobilnych. Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym objętych tym materiałem znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczek

Szczegółowe informacje, w tym warunki naliczania opłat za kartę debetową są określone w Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Tabelach stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Regulamin kart debetowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. dostępnych na www.mBank.pl/indywidualny/karty/karty-debetowe/karta-naklejka/.