Nowy sposób zarządzania limitami autoryzacyjnymi

16
.
05
.
2018
Nowy sposób zarządzania limitami autoryzacyjnymi

Limity autoryzacyjne określają kwotę transakcji, jaką możesz wykonać Twoją kartą. Dotyczą transakcji bezgotówkowych, jak i transakcji gotówkowych. Ustalenie limitów, to także  jeden ze sposobów na szybkie zabezpieczenie Twojej karty i pieniędzy.
Nowe rozwiązanie pozwoli Ci przede wszystkim na szybkie działanie, jeśli  zajdzie podejrzenie, że Twoja karta dostała się w niepowołane ręce. Ograniczenia kwotowe nie pozwolą na wykonanie transakcji kartą np. w sklepie lub w internecie. Wystarczy, że zalogujesz się do aplikacji mobilnej lub serwisu transakcyjnego i wyzerujesz limity.
Będzie szybciej, prościej i łatwiej. . Od teraz w prosty sposób możesz zarządzać limitami dla wybranego rodzaju transakcji. Zostawiamy limity kwotowe na zakupy w sklepie, internecie i na wypłaty gotówki. Dlaczego to takie ważne?


Zobacz jak możesz szybko i prosto zarządzać swoimi limitami

1. W aplikacji mobilnej
Zaloguj się do aplikacji mobilnej. Przejdź do szczegółów swojej karty, następnie w oknie Zmiana limitów dostosuj limity autoryzacyjne na wybrane transakcje do swoich potrzeb. Po wejściu w okno zmiany limitów wybierz ten, który chcesz zmienić i wpisz wybraną kwotę. Zmianę potwierdź PINem do aplikacji.
To rozwiązane jest szczególnie przydatne, jeżeli zauważysz brak swojej karty. Z poziomu aplikacji zmienisz limity nawet na wakacjach w dżungli.


Graf. Przykładowy widok okna
Graf. Zmiana limitów dziennych - aplikacja mobilna

2. W serwisie transakcyjnym
Zaloguj się do serwisu transakcyjnego. Wybierz Moje finanse, Karty, a następnie tę kartę, dla której chcesz zmienić limit. Podobnie jak w przypadku aplikacji mobilnej, jest dostępna modyfikacja trzech limitów kwotowych dziennych. Dodatkowo w serwisie transakcyjnym masz możliwość ustawienia limitu tymczasowego dla Twojej karty. Limit ten polega na zwiększeniu limitu autoryzacyjnego na jeden dzień, po północy limit wróci sam do standardowych ustawień.


Graf.Zmiana limitów dziennych

 Graf. Zmiana limitów dziennych – serwis transakcyjyny

Graf. miana limitów dziennych

 Graf. Zmiana limitów dziennych – serwis transakcyjyny

Jeżeli masz już indywidualnie ustawione limity dla swojej karty
Limity na Twojej karcie pozostaną takie same.

Jeżeli to Twoja nowa karta

Domyślne limity autoryzacyjne prezentujemy na dostarczonym wraz z kartą liście.

Skorzystaj z tymczasowej blokady. Bez względu na to gdzie się znajdujesz – w pracy czy na wakacjach, zrobisz to szybko i wygodnie w serwisie transakcyjnym lub w aplikacji mobilnej – dowiedz się więcej.

Dowiedz się więcej o bezpieczeństwie kart