Odkryj nas od nowa – 20 maja odświeżamy serwis transakcyjny

25
.
04
.
2018
Odkryj nas od nowa – 20 maja odświeżamy serwis transakcyjny

Świat nieustannie biegnie do przodu. Kto z nas nie ma ciągłego dostępu do internetu w laptopie i smartfonie? Wraz z ogromnym postępem, technologia wpływa na to co robimy, w jaki sposób myślimy, jak się zachowujemy i czego chcemy. Otoczenie nieustannie się zmienia, a my razem z nim. Dlatego by móc dopasować się do Waszych potrzeb, odświeżamy serwis transakcyjny. Przeprojektowaliśmy go na bazie ponad 100 tys. Waszych uwag i sugestii. O wszelkich nowościach będziemy Was systematycznie i z wyprzedzeniem informowali. Odświeżone elementy serwisu przedstawimy Wam w sposób ewolucyjny - nie rewolucyjny, tak by każdy mógł się do nich stopniowo przyzwyczaić i odkryć nas od nowa.

20 maja zobaczycie pierwszą zmianę.
Naszym zdaniem kolorystyka, to jeden z ważniejszych elementów, określających każdy projekt. Dlatego zaczynamy właśnie od kolorów. Przede wszystkim uspokoimy je. Zobaczycie strony na białym tle
z szarościami oraz czerwonym kolorem dla przycisków akcji. Będzie przejrzyściej i czytelniej.

Odświeżony serwis transakcyjny

Przeprojektowując nowy serwis, postawiliśmy w roli ekspertów Was - naszych klientów. Przez ponad rok zbieraliśmy oceny i informacje na temat tego, co jest dla Was ważne w bankowości internetowej, jak oceniacie obecny serwis i w jaki sposób chcielibyście korzystać z niego przyszłości. Dodatkowo, dzięki specjalnej opcji „Oceń nas”, mogliście (i nadal możecie) zostawić swój komentarz od razu w sekcji, która była dla Was istotna. Nasz zespół pracujący nad unowocześnieniem serwisu przeanalizował 100 tys. ocen i komentarzy i spędził łącznie ponad 11 tys. godzin nad tym projektem.

Śledźcie nas uważnie. O wszystkim będziemy informowali Was z wyprzedzeniem w najbliższych miesiącach.

Więcej dowiecie się tutaj.