Płać swoją kartą w wielu walutach

11
.
04
.
2019
Płać swoją kartą w wielu walutach

Usługa wielowalutowa już działa na naszych kartach. To dobra wiadomość, szczególnie, że chyba większośc z nas lubi zwiedzać świat. Dlatego jeśli uwielbiasz podróżować, często odwiedzasz nowe kraje, może kochasz zagraniczne marki i robisz zakupy w sklepach z całego świata – ta usługa jest dla Ciebie. Koniec z wysokimi opłatami za przewalutowanie transakcji i wypchanym po brzegi portfelem. Wystarczy Ci nasza karta debetowa MasterCard lub Visa.

Jedna Usługa wielowalutowa, tak wiele możliwości
Jeżeli masz naszą kartę debetową,: MasterCard lub Visa , możesz bezpłatnie korzystać  z usługi wielowalutowej. Działa ona aż dla jedenastu walut (JPY, NOK, SEK, CZK, DKK, HUF, HRK, EUR, USD, CHF, GBP). Podobnie jak rachunki walutowe – nie pobierzemy od Ciebie żadnych opłat.  

Chcesz wiedzieć jak to działa?
Dzięki  usłudze wielowalutowej, karta debetowa jest połączona już nie tylko z Twoim rachunkiem podstawowym w złotówkach, ale także z rachunkami walutowymi. Dla przykładu: masz konto walutowe w EUR i USD. Możesz więc połączyć kartę właśnie z tymi walutami. Jeśli chcesz wygodnie płacić w pozostałych walutach, wystarczy że  założysz dla nich rachunki walutowe. Nie masz żadnego rachunku walutowego? Załóż je… oczywiście bezpłatnie.

Jak zasilisz rachunek walutowy?  

Przelej walutę na wybrany rachunek. Możesz zrobić to tanio, szybko i bezpiecznie z  mKantorem - w serwisie transakcyjnym lub w aplikacji mobilnej.


Bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo to zapewne jedna z ważniejszych – jeśli nie najważniejsza sprawa. W końcu chodzi o bezpieczeństwo Twoich pieniędzy. Dlatego stale zapewnimy Ci jeszcze lepsze zabezpieczenia Twoich płatności. Zobacz jak możesz wygodnie zarządzać swoimi pieniędzmi.

  • Limit tymczasowy w aplikacji. Nasze nowe rozwiązanie pozwala na podniesienie w każdej chwili limitów na płatności w sklepach stacjonarnych, internetowych bądź wypłat gotówki. W ten sposób możesz jednego dnia wydać więcej niż zwykle. Limit tymczasowy jest ważny do końca dnia, w którym go zmienisz. My automatycznie przywrócimy go o północy do ustalonego przez Ciebie poziomu. Zmiana jest możliwa za pomocą prostej funkcji w aplikacji mobilnej. Całość  potwierdzisz hasłem do aplikacji mobilnej.
  • Tymczasowa blokada karty. Dzięki temu rozwiązaniu w razie potrzeby zablokujesz tymczasowo kartę lub tylko wybrane transakcje np. zbliżeniowe lub zagraniczne. Twoje pieniądze będą bezpieczne wszędzie. Usługa jest całkowicie bezpłatna. Jak skorzystasz z rozwiązania?
    Zaloguj się do aplikacji mobilnej. Przejdź do sekcji Finanse, wybierz Karty i zablokuj tymczasowo kartę lub wybrane transakcje – zbliżeniowe lub zagraniczne. Wystarczy, że przy wybranym polu: Blokada karty, Transakcje zbliżeniowe, Transakcje z użyciem karty za granicą klikniesz w odpowiednią opcję. Blokadę możesz wyłączyć w dowolnej chwili. By to zrobić postępuj w ten sam sposób.
    Dowiedz się więcej tutaj.

Szybkie podsumowanie:

  • wystarczy Twoja podstawowa karta debetowa
  • usługę, rachunki walutowe i mKantor możesz uruchomić za pomocą jednego wniosku. Dodatkowo możesz włączyć ją samodzielnie w serwisie transakcyjnym i w najbliższym czasie w aplikacji mobilnej - bezpłatnie
  • walutę kupisz po korzystnym kursie w mKantorze. Zrobisz to szybko w serwisie transakcyjnym lub w aplikacji mobilnej
  • nasz system automatycznie rozpoznaje walutę transakcji i pobiera ją z właściwego rachunku walutowego?

Nota prawna

To nie jest oferta. Szczegółowe informacje oraz warunki korzystania z usługi wielowalutowej dostępne są w „Regulaminie Usługi wielowalutowej w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A.” dostępnym na stronie www.mbank.pl/indywidualny/uslugi/uslugi/usluga-wielowalutowa/
Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym objętych tym materiałem znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczek.