Poznaj sposoby na tworzenie mocnych haseł

05
.
02
.
2019
Poznaj sposoby na tworzenie mocnych haseł

Dziś Dzień Bezpiecznego Internetu. Wydarzenie ma na celu zwrócenie uwagi na kwestię bezpiecznego dostępu przede wszystkim dzieci i młodzieży do zasobów internetowych. Możliwe, że korzystasz z wielu stron www, serwisów internetowych, robisz zakupy w internecie. Czy pamiętasz o naszej usłudze CyberRescue? Czy wiesz jak tworzyć bezpieczne hasła?  Zadbaj z nami o swoje bezpieczeństwo w banku poza bankiem. Zobacz infografikę i dowiedz się jak tworzyć mocne hasło.

Pamiętaj o bezpieczeństwie nie tylko dziś.

 

 

 

 

 

 

 


Pamiętaj!
Specjaliści CyberRescue monitorują sieć internetową 24h na dobę i na bieżąco informują Cię, o zdarzeniach, na które musisz uważać.


Jak możesz włączyć usługę CyberRescue?
To proste. Wypełnij wniosek lub zadzwoń na mLinię.


 

Materiał nie stanowi oferty i ma charakter informacyjny. Szczegóły dotyczące usługi CyberRescue zawiera „Regulamin świadczenia usługi CyberRescue” dostępny na www.mbank.pl/pdf/ind/uslugi/regulamin-swiadczenia-uslugi-cyberrescue.pdf. Podmiotem świadczącym Usługę CyberRescue jest CyberRescue Sp z o.o. z siedzibą w Warszawie. W celu zawarcia Umowy konieczne są akceptacja i złożenie Wniosku za pośrednictwem systemu bankowości elektronicznej Banku lub w drodze telefonicznej za pośrednictwem Banku. W celu zawarcia i wykonania Umowy niezbędne jest podanie przez Klienta danych w zakresie określonym w Polityce Prywatności.

Warunkiem zawarcia Umowy jest: 

  1. akceptacja wymaganych przez Bank oświadczeń Klienta oraz wyrażenie przez Klienta zgody na ujawnienie przez Bank na rzecz Centrum Bezpieczeństwa informacji o Kliencie, w tym również informacji objętych tajemnicą bankową;
  2. zapoznanie się z niniejszym Regulaminem oraz jego akceptacja.