Twoja wypłata wpływa na konto w innym banku? Ty też możesz dostać kredyt mBanku bez wychodzenia z domu

14
.
09
.
2020
Twoja wypłata wpływa na konto w innym banku? Ty też możesz dostać kredyt mBanku bez wychodzenia z domu

Twoja wypłata wpływa na konto w innym banku? To żaden problem. Już teraz możesz złożyć wniosek o kredyt gotówkowy w mBanku bez dostarczania nam dokumentów. Wystarczy, że wyrazisz zgodę na jednorazowe pobranie danych zawartych w historii Twojego konta w innym banku przy ocenie zdolności kredytowej.


Nie wychodź z domu zobacz jak działa prosty proces kredytowy bez dodatkowych formalności


Wniosek o kredyt możesz złożyć w serwisie transakcyjnym lub przez stronę banku. Twoje dochody zweryfikujemy na podstawie udzielonej przez Ciebie zgody i pobranej jednorazowo z innego banku historii. Taką możliwość daje nam usługa AIS (ang. Account Information Service) wprowadzona przez Dyrektywę PSD2.

Jak pobierzesz historię konta?


Z listy dostępnych banków wybierz bank, do którego wpływa Twoja wypłata. Wyraź wymagane zgody. Zaloguj się we wybranym banku oraz wskaż rachunek,  na który wpływa Twoje wynagrodzenie. Zaloguj się ponownie w serwisie transakcyjnym mBanku i sprawdź informacje o Twoim wniosku i decyzji kredytowej.

 

Zobacz jak sprawnie załatwisz formalności online

 Kliknij i sprawdź
.

Nota prawna

To nie jest oferta. Jeśli pozytywnie ocenimy Twoją zdolność kredytową będziesz mógł otrzymać kredyt. Szczegóły znajdziesz w : Tabelach stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Regulaminie kredytu gotówkowego dla osób fizycznych i klientów Private Banking w tamach bankowości detalicznej mBanku S.A. dostępnych na: www.mBank.pl/kg

Ubezpieczycielem jest AXA Ubezpieczenia TUiR S.A. oraz AXA Życie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. mBank S.A. jest agentem ubezpieczeniowym wpisanym do Rejestru Agentów Ubezpieczeniowych pod numerem RAU 11124813/A. Szczegółowe informacje o ubezpieczeniu znajdziesz tu: https://www.mbank.pl//indywidualny/ubezpieczenia/ubezpieczenia-kredytow/ubezpieczenie-do-kredytu-gotowkowego/

17.07.2019 r.