Twoje subskrypcje kartowe sprawdzisz w jednym miejscu

25
.
11
.
2021
Twoje subskrypcje kartowe sprawdzisz w jednym miejscu

Nie ma wątpliwości, że w Polsce (ale też na świecie) dużą popularnością cieszą się platformy umożliwiające oglądanie filmów i seriali czy słuchanie muzyki. Usługi, które pozwalają na subskrypcję to nowy trend, który jeszcze wzmocniła pandemia i zapewne pozostaną z nami przez długi czas.

Korzystanie z subskrypcji jest wygodne i pozwala na nieprzerwany dostęp do ulubionych treści. Chcemy Ci to jeszcze bardziej ułatwić. Teraz opłaty za swoje subskrypcje kartowe znajdziesz w jednym miejscu. Wystarczy, że wyfiltrujesz historię operacji w aplikacji mobilnej lub serwisie transakcyjnym.Sprawdź wszystkie płatności za subskrypcje w jednym miejscu

1. w aplikacji mobilnej

 

Zaloguj się do aplikacji. Wejdź w Płatności – Historia. W filtrach kliknij w Rodzaj i na liście rozwijanej zaznacz Subskrypcje i zatwierdź klikając w OK

Możesz też wybrać Produkty–Karty i szczegółach karty kliknąć w Subskrypcje

Gotowe. Na liście zobaczysz wyfiltrowane płatności za Twoje subskrypcje kartowe. 

2. Serwis transakcyjny

  • Zaloguj się do serwisu transakcyjnego. Wybierz Płatności – Historia – Lista operacji. W filtrach po lewej stronie, wyszukaj Rodzaj i na liście rozwijanej zaznacz Subskrypcje

Na liście zobaczysz swoje subskrypcje od 12 czerwca 2021 r., wszystkie wcześniejsze nadal znajdziesz w pełnej historii operacji, po wpisaniu w wyszukiwarkę nazwy sprzedawcy.

Pamiętaj, że zawsze możesz zrezygnować z subskrypcji lub abonamentu. W tym celu skontaktuj się z dostawcą usługi. Najczęściej opcję rezygnacji znajdziesz w ustawieniach płatności, po zalogowaniu się na swoje konto na stronie usługi.


Cały czas doskonalimy mechanizm, który jest oparty na informacji jaką otrzymujemy od sprzedawcy usługi. Niestety, zdarzają się przypadki, gdy sprzedawca nieprawidłowo oznaczy płatność. Dlatego może się zdarzyć, że niektóre z Twoich subskrypcji nie będą widoczne na liście.


Już wkrótce sprawdzisz, jakie płatności za subskrypcje czekają Cię w kolejnym miesiącu


Już od stycznia, nadchodzące opłaty za subskrypcje będziesz mógł sprawdzić w aplikacji mobilnej w zakładce Płatności>Nadchodzące oraz w serwisie transakcyjnym w zakładce Płatności > Lista płatności.