paynow — bezpieczne i szybkie zakupy w internecie

25
.
06
.
2020
paynow — bezpieczne i szybkie zakupy w internecie

paynow to system płatności online mBanku, który pozwoli Ci szybko płacić za zakupy w internecie. Jak to zrobiliśmy? Doświadczenie w pracy nad produktami bankowymi pozwoliło nam stworzyć proste i intuicyjne narzędzie. Dzięki niemu możesz liczyć na bezpieczeństwo swoich transakcji i szybką realizację płatności. Pieniądze trafiają szybko do sprzedawcy, a zakupy dotrą do Ciebie bez zbędnej zwłoki.


Płać wygodnie, gdziekolwiek jesteś


Nieważne, czy robisz zakupy w internecie na komputerze przy biurku, czy w telefonie komórkowym na spacerze. Zaprojektowaliśmy proces płatności tak, aby był przejrzysty i szybki na każdym urządzeniu i systemie. Dzięki temu zawsze wiesz, na jakim jesteś etapie oraz co dzieje się z Twoją transakcją.


Ulubione sposoby płatności w zasięgu ręki


paynow udostępnia najpopularniejsze metody płatności — przelewy internetowe, karty płatnicze oraz BLIK. To są wygodne rozwiązania, dzięki którym sklep internetowy szybko otrzyma zapłatę za towar czy usługę. Dla płatności pay-by-link udostępniamy zlecenie szybkiej płatności w większości większych banków działających w Polsce.


Bezpieczeństwo gwarantowane


Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji i danych klientów. Dbamy o bezpieczeństwo danych w oparciu o najlepsze praktyki w branży płatniczej. Jeśli korzystasz z paynow, masz pewność, że łączysz się bezpiecznie z właściwym serwisem, a przekazywane informacje są szyfrowane.

 

Dokończ przerwaną transakcję


Pomyłka w wyborze konta, utracone połączenie internetowe albo komputer, który przestał działać? Jeżeli podczas realizacji płatności przydarzy Ci się któryś z tych problemów, nie musisz się martwić. Dzięki paynow masz proste i wygodnie rozwiązanie — otrzymasz wygodny link, który umożliwia dokończenie przerwanej transakcji.


Gdy składasz zamówienie w sklepie internetowym, sprawdź dostępne metody płatności. Zapłać z paynow bezpiecznie i szybko.

 

 

Nota prawna
To nie jest oferta. Szczegółowe warunki dotyczące usługi paynow znajdują się w „Regulaminie usługi Integratora Płatności paynow dla firm w ramach bankowości detalicznej mBanku S A.”, który znajdziesz na www.mBank.pl/paynow i na www.paynow.pl. Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym, objętych tym materiałem, znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczek
Klient może korzystać z usługi paynow, jeśli spełni następujące warunki:
1. ma aktywny rachunek bieżący w banku,
2. ma do niego dostęp za pośrednictwem serwisu transakcyjnego,
3. jest właścicielem sklepu sprzedającego towary i usługi przez internet,
4. złoży wniosek o uruchomienie usługi Integrator Płatności paynow,
5. zawrze umowę o świadczenie usługi Integrator Płatności paynow dla firm oraz
6. dokona pozytywnej implementacji Integratora do swojego sklepu internetowego w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.
Klient nie ponosi żadnych kosztów uruchomienia usługi Integrator Płatności paynow. Prowizja wynosi 0,95% od wartości transakcji.