Płać swoją kartą do konta prawie na całym świecie

26
.
07
.
2019
Płać swoją kartą do konta prawie na całym świecie

Dzięki usłudze wielowalutowej, karta debetowa jest połączona już nie tylko z Twoim rachunkiem podstawowym w złotówkach, ale także z rachunkami walutowymi. Jeśli chcesz wygodnie płacić jedną kartą w różnych walutach włącz usługę walutową na swoich rachunkach walutowych. Nie masz żadnego rachunku walutowego? Załóż je… oczywiście bezpłatnie.
Jak zasilisz rachunek walutowy?  Przelej walutę na wybrany rachunek. Teraz możesz wymienić walutę tanio, szybko i bezpiecznie dzięki mKantorowi - w serwisie transakcyjnym lub w aplikacji mobilnej.Czy wiesz, że...

  • Twoja podstawowa karta do konta wystarczy, aby płacić prawie na całym świecie
  • Twoja karta z usługą wielowalutową, automatycznie rozpoznaje walutę i dobiera odpowiednie konto walutowe do realizacji płatności. Nawet jeżeli zabraknie Ci środków na koncie walutowym, będziesz mógł zapłacić. Płatność nastąpi z Twojego podstawowego rachunku w PLN z niższą niż standardowa prowizją za przewalutowanie.
  • Możesz nią płacić w sklepach stacjonarnych lub internetowych i wypłacać gotówkę z bankomatów na całym świecie.  
    Jakie to waluty? JPY, NOK , SEK , CZK, DKK, HUF, HRK, EUR, USD, CHF, GBP, TRY, CAD, AUD, RUB.
Regulamin usługi wielowalutowej


Nota prawna
To nie jest oferta. Szczegółowe informacje oraz warunki korzystania z usługi wielowalutowej dostępne są w „Regulaminie Usługi wielowalutowej w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A.” dostępnym na stronie www.mbank.pl/indywidualny/uslugi/uslugi/usluga-wielowalutowa/
Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym objętych tym materiałem znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczek.