Teraz na czytaniu możesz zaoszczędzić z mOkazjami

10
.
08
.
2018
Teraz na czytaniu możesz zaoszczędzić z mOkazjami

Brak czasu stał się naszym nawykiem. Praca, szkoła, mnóstwo zajęć dodatkowych. Zawsze mamy przy sobie smartfona, a media społecznościowe zasypują nas potencjalnie ciekawą i łatwo dostępną treścią. Zamiast książek wybieramy seriale. A przecież zalety czytania są nieocenione, wręcz gigantyczne. Książka pobudza wyobraźnię, ćwiczy nasz mózg niczym mięśnie na siłowni, poszerza wiedzę i przenosi nas w nieznane.

Złoty środek – audiobook

Audiobooki to świetny sposób na spędzanie czasu z literaturą. Dlaczego? Papierową książkę czy ebooka nie zawsze możesz przeczytać. Ale posłuchać książkę można właściwie w każdych warunkach: w drodze do szkoły, podczas jazdy samochodem, w trakcie treningu, podczas spaceru, czy codziennych porządków.

Jeżeli masz małe lub większe dzieci?

Tak, bycie rodzicem nie jest proste. Biorąc pod uwagę, że zawsze jest tyle do zrobienia: praca, dom i jeszcze czytanie wieczorem. Nie zawsze jest to możliwe. Audiobook świetnie wypełnia tę lukę w kryzysowych sytuacjach, np. kiedy twoje gardło opanowała angina, albo jest coś naprawdę ważnego do zrobienia.
To również doskonały pomysł na zajęcie uwagi maluchów podczas podróży. Te skupiają się na słuchaniu jednego audiobooka przez kilka godzin, a historia pochłania je bez reszty. Przy okazji my – dorośli, sami często dajemy ponieść się wyobraźni i okazuje się, że dziecięca lektura wciąga i nas.
Audiobooki stały się popularnym sposobem przyswajania lektur szkolnych wśród dzieci i młodzieży. To świetny sposób na oswojenie się z literaturą, przekonanie dziecka do samodzielnego czytania, czy wtedy, gdy w czasie słuchania trzeba robić coś jeszcze – sprzątać pokój, układać klocki lub trzeba zrobić ważny projekt na zajęcia.

Teraz na czytaniu możesz zaoszczędzić z mOkazjami

Kup ebooki i audiobooki na Publio.pl za minimum 20 zł. Zapłać kartą mBanku lub mTransferem. Zwrócimy Ci 10% wartości transakcji. Maksymalnie możesz otrzymać nawet 500 zł zwrotu na konto. W sam raz by mieć co czytać lub słuchać przez kilka miesięcy.
Z mOkazji możesz skorzystać 2 razy.
Pamiętaj, żeby zakupy zrobić przez specjalny link, który znajdziesz w wykazie swoich mOkazji.
 


Źródło danych: www.spidersweb.pl, kultura.onet.pl, psychoskok.pl

 


Aby skorzystać z mOkazji Publio.pl i otrzymać zwrot w wysokości 10% wartości transakcji, należy dokonać zakupu za minimum 20 zł w sklepie internetowym Publio.pl i zapłacić kartą mBanku lub mTransferem. Zwrot z mOkazji nastąpi do 60 dni od daty zaksięgowania transakcji spełniającej warunki tej mOkazji na Rachunek klienta, którego jest posiadaczem i z którego została wykonana płatność za zakupy w mOkazjach. Z mOkazji można skorzystać 2 razy. Maksymalna wartość pojedynczego zwrotu to 500 zł. Maksymalna, łączna suma zwrotów z mOkazji to 500 zł. W przypadku pozostałych mOkazji oferowanych klientom w serwisie transakcyjnym i aplikacji mobilnej mBanku, maksymalna wartość jednorazowo naliczonego zwrotu nie może przekroczyć kwoty 2.000 zł. Jeżeli wartość należnego zwrotu przekroczy 2.000 zł wówczas kwota zwrotu przekraczająca limit nie jest naliczana i nie jest należna. Szczegółowe informacje dotyczące mOkazji określa Regulamin promocji mOkazje w Serwisie Transakcyjnym oraz Aplikacji Mobilnej mBanku. Powyższy dokument jest dostępny na www.mBank.pl/mOkazje. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Z mOkazji możesz skorzystać do 16.09.2018 r.