Nawet 40 zł zwrotu z mOkazji za płatność zbliżeniową telefonem

01
.
03
.
2018
Nawet 40 zł zwrotu z mOkazji za płatność zbliżeniową telefonem

Nie płaciłeś jeszcze telefonem za zakupy? Czas to nadrobić! Przy okazji damy Ci nawet 40 zł zwrotu z mOkazji. Jak to zrobić? Skorzystaj z naszej aplikacji mobilnej, zapłać zbliżeniowo telefonem, odbierz 20 zł i ciesz się zwrotem na swoje konto. Ale to nie wszystko!
Jeżeli wykonasz jeszcze 3 transakcje zbliżeniowe na dowolną kwotę swoim telefonem, damy Ci kolejne 20 zł.


Jak otrzymasz zwrot:

  • dodaj swoją kartę MasterCard lub Visa do płatności zbliżeniowych w aplikacji mobilnej
  • zapłać zbliżeniowo telefonem - 20 zł wpłynie na Twoje konto w ciągu 60 dni od wykonania płatności
  • wykonaj 3 kolejne transakcje zbliżeniowe telefonem - kwota zakupu nie ma znaczenia
  • kolejne 20 zł wpłynie na Twoje konto w ciągu 60 dni od wykonania ostatniej płatności

Masz czas do 30 kwietnia 2018 r.
Jeśli jeszcze nie masz aplikacji mobilnej mBanku, pobierz ją na swój telefon.

Promocja jest skierowana do osób, które:

  • pobrały i zainstalowały aplikację, a nie skorzystały z płatności telefonem (na dziń 1 marca)
  • otworzyły konto (od 1 marca)

 

 

Pamiętaj, że mBank udostępnia aplikację tylko za pomocą autoryzowanego sklepu Google Play (Android). Nigdy nie pobieraj aplikacji z nie zaufanych źródeł!

Regulamin korzystania z kart płatniczych mBank S.A. w ramach Android Pay.

mOkazja przeznaczona jest dla klientów, którzy wcześniej nie płacili zbliżeniowo telefonem dzięki  aplikacji mobilnej mBanku. Aby skorzystać z mOkazji za płatność zbliżeniową telefonem etap I i otrzymać zwrot w wysokości 20 zł, należy wykonać płatność zbliżeniową telefonem dzięki aplikacji mobilnej mBanku. Z mOkazji można skorzystać raz. Ze zbliżeniowych płatności telefonem można korzystać jeśli telefon wyposażony jest w technologię NFC i system operacyjny Android (TM) w wersji 4.4 lub wyższej. Zwrot z mOkazji etap I nastąpi do 60 dni od daty zaksięgowania transakcji spełniającej warunki mOkazji na konto, które otwarte zostało najpóźniej. Aby skorzystać z mOkazji za płatność zbliżeniową telefonem etap II i otrzymać zwrot kolejnych 20 zł, należy zrealizować mOkazję za płatność zbliżeniową telefonem etap I a następnie, wykonać 3 płatności zbliżeniowe telefonem dzięki aplikacji mobilnej mBanku. Z mOkazji możesz skorzystać 1 raz. Zwrot z mOkazji etap II nastąpi do 60 dni od daty zaksięgowania ostatniej transakcji spełniającej warunki mOkazji na konto, które otwarte zostało najpóźniej. Aby otrzymać łączny, maksymalny zwrot 40 zł, należy zrealizować łącznie 2 mOkazje ( etap I i etap II) i wykonać łącznie 4 płatności zbliżeniowe telefonem. W przypadku pozostałych mOkazji oferowanych klientom w serwisie transakcyjnym i aplikacji mobilnej mBanku, maksymalna wartość jednorazowo naliczonego zwrotu nie może przekroczyć kwoty 760 zł. Jeżeli wartość należnego zwrotu przekroczy 760 zł, wówczas kwota zwrotu przekraczająca limit nie jest naliczana i nie jest należna. Szczegółowe informacje dotyczące mOkazji określa Regulamin Promocji mOkazje w Serwisie Transakcyjnym oraz Aplikacji Mobilnej mBanku dostępny na www.mBank.pl/mOkazje. Szczegółowe informacje na temat płatności zbliżeniowych telefonem dzięki aplikacji mobilnej mBanku, dostępne są w regulaminie Korzystania z kart płatniczych mBank S.A. w ramach Android Pay, dostępnym na www.mbank.pl/androidpay.  Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Z mOkazji możesz skorzystać do 30.04.2018 r.