Webinar dla firm: Jak płynnie przenieść biznes stacjonarny do online? Przetrwać i wygrać w kryzysie.

30
.
04
.
2020
Webinar dla firm: Jak płynnie przenieść biznes stacjonarny do online? Przetrwać i wygrać w kryzysie.

Autor: Dorota Wyszomirska, Departament Marketingu mBanku

 

Jak płynnie przenieść biznes stacjonarny do online? Jak szybko otworzyć sklep i sprzedwać przez internet? Jak media społecznościowe pomagają właścicielom firm pozyskiwanie klientów? 

Z tego webinaru dowiesz się:

  • jak szybko i płynnie przenieść firmę do Internetu
  • co przygotowaliśmy dla firm przenoszących się do online lub startujących ze sklepem internetowym
  • jak się przełamać i założyć dla swojej firmy konto na Facebooku i Instagramie
  • jak nasi klienci poradzili sobie w czasei epidemii i rozwinęli biznes w internecie, choć wczesniej nie przyszłoby to im do głowy
  • jak pod wpływem epidemii na trwałe zmieni się handel i usługi, nawet jak "to już się skończy"


Zachęcamy do wchodzenia na naszego bloga.Obejrzyj zapis z webinara

mBank S.A. nie ponosi odpowiedzialności za stosowanie w praktyce informacji objętych powyższym materiałem. Materiał niniejszy ma charakter informacyjno – marketingowy i nie stanowi porady prawnej ani podatkowej. 

Ten webinar i informacje na nim uzyskane nie stanowią jakiejkolwiek rekomendacji ani porady, w szczególności porady inwestycyjnej, nie stanowią również oferty. Organizatorem webinaru jest WP Media S.A. z siedzibą w Warszawie, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy pod numerem 000058004, posiadająca numer identyfikacji podatkowej NIP 5272645593 oraz numer REGON 142742958, o kapitale zakładowym w wysokości 320 005 950,00 zł wpłaconym w całości. Partnerem webinarów jest mBank S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Senatorska 18, 00-950 Warszawa, zarejestrowany przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000025237, posiadający numer identyfikacji podatkowej NIP: 526-021-50-88, o wpłaconym w całości kapitale zakładowym, którego wysokość wg stanu na dzień 01.01.2019 r. 169.347.928 złotych. mBank S.A. nie ponosi odpowiedzialności za informacje przekazywane przez firmę WP Media.

Niniejsza część portalu mBank.pl przeznaczona jest dla przedsiębiorców. Artykuły nie stanowią porad podatkowych, finansowych ani prawnych. mBank S.A. nie prowadzi działalności polegającej na doradztwie gospodarczym, prawnym ani podatkowym. Dowiedz się więcej