Przedsiębiorco, prowadź firmę z radością!

18
.
07
.
2019
Przedsiębiorco, prowadź firmę z radością!

Autor: Wanda Jankowska - Departament Marketingu 

 

Z tego tekstu dowiesz się:

  • Co daje prowadzenie własnej działalności?
  • Jakie produkty wybierają przedsiębiorcy?

 

Nie ma to, jak być na swoim, szczególnie gdy się na swoje wychodzi! Przekonało się już o tym mnóstwo osób. Przesyceni biurowymi schematami i wykonywaniem poleceń przełożonych, niejednokrotnie bez perspektyw na pięcie się w hierarchii struktury, za to z ambicjami dokonania czegoś więcej w życiu i długą listą marzeń do zrealizowania, postanowili założyć własną działalność. I z pewnością tego nie żałują…

 

 

Dużo radości z poczucia wolności!

Korzyści z założenia firmy można wymieniać w nieskończoność. Dysponowanie własnym czasem ułatwiające planowanie dziennych zajęć nie tylko tych związanych z prowadzeniem biznesu.  Niezależność w podejmowaniu strategicznych decyzji. Spełnienie i budowanie poczucia własnej wartości przez udowadnianie sobie, że jednak można. Radość z bycia własnym szefem i tworzenie autonomicznych zasad funkcjonowania przedsiębiorstwa. Realizowanie swoich pasji i dzielenie się nimi z innymi. Zdobywanie nowych doświadczeń, poznawanie nowych ludzi i miejsc. Pozytywna adrenalina związana z rozpoczęciem nowej ekscytującej przygody. Wreszcie większe zyski, dzięki którym dotychczas odroczone marzenia dostają szansę się ziścić. Wszystko to utwierdza przedsiębiorców w przeświadczeniu, że dokonali właściwego wyboru. Z mBankiem radość może być jeszcze większa!


Produkty bankowe dla przedsiębiorców

Dostarczamy narzędzia, które nie dość, że pomagają w osiąganiu biznesowych celów, to jeszcze potęgują radość z prowadzenia firmy. Oto najważniejsze z nich:


Wygodne konto firmowe – umożliwiające oddzielenie finansów osobistych od firmowych, a tym samym ułatwiające prowadzenie księgowości. Budujące wiarygodność finansową firmy i zdolność kredytową przedsiębiorcy. Zapewniające stały dostęp do pieniędzy przez Internet z komputera lub aplikacji mobilnej. Zwolnione z opłat przez pierwsze 24 miesiące za najważniejsze usługi. Z opcją założenia online przez aplikację weryfikującą tożsamość klienta.

 

Kredyt dla firm – w kwocie do 500 tysięcy złotych w formie kredytu w rachunku lub pożyczki, z konkurencyjnym oprocentowaniem, bez prowizji za jego udzielenie lub wcześniejszą spłatę.

 

Kredyt inwestycyjny – z długimi terminami na uregulowanie zobowiązań, z możliwością rozłożenia zadłużenia na dogodne raty nieobciążające budżetu i zaliczenia kosztów jego obsługi do kosztów uzyskania przychodu w księgach firmy.

 

Centrum Zadań – proste i czytelne narzędzie w serwisie transakcyjnym i aplikacji mobilnej banku przypominające o terminach płatności podatków oraz z możliwością dodawania własnych zadań.

 

mKsięgowość – nowoczesna księgowość online z możliwością generowania plików JPK VAT, dostępem do e-faktur i wszystkich dokumentów 24 godziny na dobę.

 

mPlatforma walutowa – umożliwiająca błyskawiczną wymianę walut również na urządzeniach mobilnych, z aktualną tabelą kursów dostępną online, z opcją negocjowania ceny waluty z dedykowanym dealerem.

 

Te i inne produkty mBanku dla firm w znacznym stopniu ułatwiają i uprzyjemniają życie przedsiębiorcom. Czasy, kiedy tracili przysłowiowe „pół życia” na załatwianie formalności bezpowrotnie minęły. Mobilność prowadzenia biznesu stwarza im przestrzeń do działań ukierunkowanych na rozwój przedsiębiorstwa i jego konkurencyjność. I rzecz jasna daje im jeszcze więcej radości z jego prowadzenia.

 

 

Źródła:

www.pie.net.pl/wp-content/uploads/2019/03/PIE-Raport_Mikrofirmy.pdf 

 

 

Załóż firmę z mBankiem

Szczególnie zanim otworzysz firmę oraz na pierwszym etapie jej działania warto skorzystać z pomocy. mBank udostępnił usługę, pomocą której – szybko, wygodnie, online i w jednym miejscu – załatwisz wszystkie początkowe firmowe sprawy: założysz firmę, założysz profil zaufany, otworzysz konto firmowe i aktywujesz księgowość. Potem będziesz także mógł korzystać z możliwości bezpłatnej konsultacji z księgowym, co jest zbawieniem dla wszystkich osób, dla których księgi rachunkowe to czarna magia.

Dowiedz się więcej o usłudze zakładania firmy z mBankiem

 

mBank S.A. nie ponosi odpowiedzialności za stosowanie w praktyce informacji objętych powyższym materiałem. Materiał niniejszy ma charakter informacyjno – marketingowy i nie stanowi porady prawnej ani podatkowej.