mFundacja dofinansuje wakacje z matematyką w sześciu największych miastach Polski

Fundacja mBanku rozpoczyna konkurs grantowy „Wakacje z matematyką”, mający zapewnić dzieciom atrakcyjne formy spędzenia wakacji w mieście pod znakiem matematyki. O 5 tys. zł dofinansowania mogą starać się organizacje pozarządowe, biblioteki publiczne i grupy nieformalne z Warszawy, Łodzi, Krakowa, Poznania, Wrocławia i Gdańska.

- więcej

Fundacja mBanku

Jesteśmy przekonani, że matematyka stanowi fundament logicznego myślenia, pomaga w zrozumieniu otaczającego nas świata i jest drogą do postępu. Dlatego misją mFundacji jest wspieranie dzieci i młodzieży w nauce matematyki. więcej o mFundacji

Inwestujemy w przyszłość

Inwestycji w przyszłość naszych dzieci należy dokonać już dziś. Dlatego wspieramy je w nauce matematyki.

Kochamy matematykę

Kreujemy pozytywny wizerunek matematyki i zaangażowanych nauczycieli, a także inspirujemy ich do większej aktywności i poszukiwania nowych rozwiązań w uczeniu matematyki. Udowadniamy, że matematyka jest ciekawa i można jej ciekawie uczyć.

Wspieramy i inspirujemy

Rozwijamy myślenie matematyczne, pokazujemy jak ciekawa i potrzebna w codziennym życiu jest umiejętność sprawnego liczenia. To wszystko w ramach strategii „m jak matematyka”, którą będziemy kontynuować do 2020 r.