Lepsza bankowość za 0 zł

 

Żyjesz intensywnie. Rozwijasz się.
Realizujesz swoje pasje i marzenia.
mKonto Intensive to rachunek dla wszystkich
ceniących czas i wygodny dostęp do pieniędzy.

 •  

  0 zł za kartę debetową

 •  

  0 zł za 3 przelewy ekspresowe w miesiącu

 •  

  0 zł za wypłaty z bankomatów na całym świecie

 •  

  0 zł za wsparcie asystenta Concierge

 •  

  0 zł za priorytetową obsługę na mLinii

1. Jedna karta. Cały świat.
W promocji za 0 złotych.

 

Zwiedzasz, odkrywasz, doświadczasz. Wystarczy Ci jedna karta Visa Świat Intensive, która zapewni oszczędne i komfortowe podróżowanie.

 

 •  

  0 zł za przewalutowanie transakcji

 •  

  0 zł za wypłaty z bankomatów na całym świecie bez limitów

 •  

  kursy jak w kantorach online dla ponad 180 walut

 •  

  brak konieczności zasilania i pilnowania dodatkowych kont walutowych

Promocja

 •  

  0 zł za korzystanie przez dwa lata dla nowych klientów
  Promocja „mKonto Intensive i 2% na nowe środki” trwa od 18.06.2019 r. do 31.08.2019 r.

 •  

  0 zł za korzystanie przez 5 miesięcy dla obecnych klientów.

  Promocję „Dla chcących więcej – IV edycja” przygotowaliśmy dla obecnych klientów mBanku, którzy zdecydują się przekształcić swoje konto na mKonto Intensive od 1.04.2019 r. do 31.12.2019 r.

   

   

  Po okresie promocji miesięczna opłata za kartę wyniesie 10 zł.

2. Powiększ swoje oszczędności 2% przez 4 miesiące na nowe środki do 500 000 złotych

 

Masz pieniądze i szukasz sposobu aby bezpiecznie procentowały.
Załóż eKonto oszczędnościowe w promocji dla klientów z mKontem Intensive

Poznaj opłaty za mKonto Intensive

 

Aby nie płacić za prowadzenie mKonta Intensive wystarczy spełnić jeden z dwóch warunków:

 

1. zasilaj regularnie konto kwotą min. 7000 zł miesięcznie

lub

2. zgromadź łącznie minimum 100 000 zł aktywów

 

Jeśli nie spełnisz żadnego z tych warunków pobierzemy co miesiąc 49,50 zł.

Zależy nam, abyś komfortowo przeniósł swój rachunek do mBanku. Dlatego w ramach promocji „Bezpłatna karta wielowalutowa przez 2 lata” gwarantujemy Ci prowadzenie mKonta Intensive przez pół roku bez opłat.

 

Najczęściej zadawane pytania


Jak założyć mKonto Intensive? Otwórz mKonto Intensive przez internet i ...

 

Wypełnij wniosek online W ciągu maksymalnie dwóch dni robczych zadzwoni do Ciebie kurier, aby umówić się na dostarczenie umowy. Przygotuj dokument tożsamości podany we wniosku. Podpisz umowę i przekaż ją kurierowi Aktywuj konto zgodnie z instrukcją w pakiecie aktywacyjnym Kartę (jeśli została zamówiona), wyślemy na Twój adres korespondencyjny w ciągu maksymalnie 10 dni. Aktywuj kartę i nadaj jej PIN.

 

 

Wypełnij wniosek online Udaj się do wybranej przez siebie placówki. Doradca poprosi Cię o okazanie dokumentu tożsamości podanego we wniosku. Po weryfikacji Twojej tożsamości podpiszesz umowę. Aktywuj konto zgodnie z instrukcją w pakiecie aktywacyjnym Kartę (jeśli została zamówiona), wyślemy na Twój adres korespondencyjny w ciągu maksymalnie 10 dni. Aktywuj kartę i nadaj jej PIN.

 

mBank zajął I miejsce w rankingu Bankiera „Najlepsze konta premium – maj 2019” dostępnym na https://www.bankier.pl/wiadomosc/Najlepsze-konta-premium-maj-2019-7678900.html

To nie jest oferta. Szczegółowe informacje, w tym warunki naliczania opłat za konto oraz kartę debetową są określone w Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Tabelach stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Regulaminie kart debetowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Regulaminie usług płatniczych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. oraz Regulaminie otwierania i prowadzenia bankowych rachunków dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A, dostępnych na stronie www.mBank.pl/oferta-indywidualna-intensive/konta/mkonto-intensive/

 

Promocja „mKonto Intensive i 2% na nowe środki” trwa od 18.06.2019 r. do 31.08.2019 r.

Do Promocji możesz przystąpić, jeśli spełnisz poniższe warunki:
- jesteś nowym klientem i w okresie trwania Promocji złożysz wniosek o otwarcie mKonta Intensive oraz zamówisz kartę debetową Visa Świat Intensive (dalej zwaną Kartą) – lub
- jesteś już klientem Banku, posiadasz mKonto Intensive, a w okresie trwania Promocji złożysz wniosek o otwarcie promocyjnego eKonta oszczędnościowego na Nowe środki lub dokonasz modyfikacji tego eKonta oszczędnościowego na Nowe środki,
- zaakceptujesz treść Regulaminu „mKonto Intensive i 2% na nowe środki”,
- zawrzesz umowę o prowadzenie bankowych rachunków dla osób fizycznych – musi to być indywidualna umowa,
- w okresie obowiązywania Promocji zasilisz rachunek Nowymi środkami.

Definicja Nowych środków oraz definicja Nowego Klienta znajdują się w Regulaminie Promocji.

Dla Nowego Klienta nagrodą w Promocji jest zwolnienie przez okres 24 miesięcy z miesięcznej opłaty za kartę, jeśli Uczestnik Promocji zawnioskuje o nią razem z mKontem Intensive na jednym wniosku. Okres zwolnienia z miesięcznej opłaty za Kartę liczony jest od momentu przystąpienia do Promocji przez 24 pełne miesiące kalendarzowe.

Po zakończeniu Promocji, Bank będzie naliczał opłaty za korzystanie z Karty zgodnie z Taryfą prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. zwaną dalej TOiP, obowiązującą w Banku.

Po otwarciu mKonta Intensive Uczestnik Promocji staje się Obecnym Klientem. Promocja dla Obecnego Klienta polega na umożliwieniu Uczestnikowi Promocji otwarcia w trakcie trwania Promocji eKonta oszczędnościowego na Nowe środki i posiadania na nim przez 4 miesiące od dnia jego otwarcia promocyjnego oprocentowania w wysokości 2% dla Nowych środków do maksymalnej kwoty 500 000 zł. Pozostałe środki powyżej tej kwoty oprocentowane będą odpowiednio:
- do 99 999,99 zł – 0,4%
- nadwyżka powyżej 99 999,99 zł – 0,7%.

Środki wpłacone na eKonto oszczędnościowe na Nowe środki w Promocji i niespełniające definicji Nowych środków, określonej w Regulaminie Promocji, będą oprocentowane według oprocentowania standardowego dla eKonta oszczędnościowego zgodnego z Tabelą stóp procentowych  dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A.(dalej Tabela).

Po zakończeniu Promocji środki na eKoncie oszczędnościowym oprocentowane będą zgodnie z  Tabelą.

Wszystkie opłaty dotyczące rachunku promocyjnego są tożsame z opłatami i prowizjami obowiązującymi w przypadku standardowego eKonta oszczędnościowego.

Jeśli Uczestnik Promocji posiada więcej niż jedno eKonto oszczędnościowe na standardowych warunkach, może dokonać modyfikacji jednego z eKont oszczędnościowych i skorzystać w jego ramach z Promocji. eKonto oszczędnościowe możesz otworzyć tylko w okresie obowiązywania Promocji. Z Promocji możesz skorzystać tylko raz w czasie jej trwania.

Szczegółowe warunki uczestnictwa w Promocji oraz warunki otrzymania promocyjnego oprocentowania opisaliśmy w Regulaminie Promocji „mKonto Intensive i 2% na nowe środki”, zamieszczonym na stronie www.mbank.pl/pdf/promocje/konto/mkonto-intensive-i-2-na-nowe-srodki-do-31-08-2019.pdf  Po zakończeniu Promocji miesięczna opłata za Kartę wyniesie 10 zł.

Promocja „Dla chcących więcej – IV edycja” przeznaczona jest dla obecnych klientów posiadających w Banku rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy inny niż mKonto Intensive i obowiązuje od 1.04.2019 r. do 31.12.2019 r. Warunkiem otrzymania mKonta Intensive i karty debetowej Visa Świat Intensive w Promocji jest: złożenie wniosku o przekształcenie swojego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego na mKonto Intensive i zaznaczenie na wnioski oświadczenia o przystąpieniu do Promocji. Szczegółowe warunki Promocji określone są w Regulaminie Promocji „Dla chcących więcej – IV edycja”, dostępnym u operatorów mLinii, pod adresem www.mBank.pl/pdf/promocje/konta/dla-chcacych-wiecej-do-31-12-2019.pdf oraz w placówkach mBanku.

 

Program PolecamBank edycja 1/2019 trwa od 1.03.2019 r. do 1.09.2019 r. Polega na przyznaniu Premii 200 zł za polecenie rachunku osobistego mKonto (w ofercie standardowej lub w promocji) klientowi, skończył 18 lat. Warunkiem wypłaty Premii jest spełnienie następujących warunków:
- zaloguj się do serwisu transakcyjnego, zarejestruj się w Programie PolecamBank, przystąp do edycji 1/2019 jako Uczestnik Programu i stwórz swój identyfikator poleceń.
- zaproś Nowego Klienta do mBanku - wyślij do niego link, który zawiera Twój identyfikator poleceń.
- aktywnie korzystaj z rachunku osobistego - zrób jedną z następujących operacji, w miesiącu poprzedzającym wypłatę Premii: Wyślij przelew ze swojego rachunku osobistego w mBanku na rachunek w innym banku. Odbierz przelew z innego banku na swój rachunek osobisty w mBanku. Zapłać kartą debetową lub kredytową (nie firmową). Wypłać gotówkę dowolną kartą (nie firmową). 
- Nowy Klient, którego zaprosiłeś do Programu, we wniosku wpisze Twój identyfikator polecenia. Podpisze umowę o prowadzenie rachunku i zamówi kartę do rachunku. Będzie aktywnie korzystał z rachunku tzn. w okresie 60 dni od dnia jego otwarcia wykona 5 dowolnych transakcji. 
Szczegółowe warunki uczestnictwa w Programie oraz warunki otrzymania Premii opisaliśmy w Regulaminie Programu PolecamBank – edycja 1/2019, który zamieściliśmy na stronie: www.mbank.pl/indywidualny/promocje/programy/polecambank

 

Nową aplikację możesz pobrać jeśli Twoje urządzenie ma system operacyjny w wersji minimum Android 4.4 lub iOS 9.0 (lub nowsze).

 

Jeśli pozytywnie ocenimy Twoją zdolność kredytową, otrzymasz kredyt w mBanku. Szczegółowe informacje, w tym warunki i opłaty związane z kredytem hipotecznym lub pożyczką hipoteczną w mBanku SA znajdują się: w Regulaminie udzielania kredytów i pożyczek hipotecznych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., oraz w Regulaminie Promocji „Twój plan na hipotekę” dostępnych na www.mbank.pl/indywidualny/kredyty/kredyty-hipoteczne/wez-kredyt-hipoteczny/ oraz na www.mbank.pl/indywidualny/kredyty/kredyty-hipoteczne/pozyczka-hipoteczna/

Promocja kredytu hipotecznego (zwanego dalej Kredytem) lub pożyczki hipotecznej (zwanej dalej Pożyczką) w Banku „Twój plan na hipotekę” obowiązuje od 26.06.2019r. do 25.07.2019r. Do Promocji mogą przystąpić Klienci Banku z Segmentu Intensive oraz Active (definicje Klienta z Segmentu Intensive i Active są określone w Regulaminie Promocji) wnioskujący o zawarcie Umowy kredytowej w Banku dla Kredytu w kwocie nie mniejszej niż 150 000 zł lub o zawarcie Umowy kredytowej w Banku dla Pożyczki w kwocie nie mniejszej niż 20 000 zł. 
Do Promocji może przystąpić Klient, który w okresie trwania Promocji spełni wszystkie poniższe warunki:
- złoży wniosek o Kredyt lub Pożyczkę i zawrze z Bankiem Umowę kredytową,
- podpisze w obecności przedstawiciela Banku oświadczenie o przystąpieniu do Promocji oraz otrzymaniu, zapoznaniu się i akceptacji postanowień Regulaminu Promocji,
- spełni warunki objęcia ochroną ubezpieczeniową w zakresie Ubezpieczenie na Życie na warunkach określonych w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia na życie i innych zdarzeń dla Klientów mBanku S.A ,
- podpisze wniosek o zawarcie Umowy ubezpieczenia dotyczący wniosku o Kredyt lub Pożyczkę najpóźniej do uruchomienia Kredytu/Pożyczki.

W przypadku, gdy o Kredyt lub Pożyczkę ubiega się więcej niż jeden Klient, warunki uczestnictwa muszą zostać spełnione przez wszystkich Klientów wnioskujących o Kredyt/Pożyczkę.

W celu uzyskania Kredytu/Pożyczki na warunkach Promocji, należy spełnić łącznie następujące warunki:
- każdy Wnioskodawca zobowiązany jest:
a) zawrzeć Umowę kredytową
b) posiadać przez okres 5 lat od dnia uruchomienia na podstawie Umowy kredytowej Kredytu/Pożyczki status Ubezpieczonego w ramach Ubezpieczenia na Życie oferowanego przez Bank,
posiadać rachunek mKonto Intensive przez okres 5 lat od uruchomienia Kredytu, który będzie Rachunkiem spłaty rat Kredytu/Pożyczki w okresie obowiązywania Umowy kredytowej, jeśli korzysta z marży w Promocji dla Segmentu Intensive, 
posiadać bezpłatny rachunek eKonto z taryfą standard, względnie inny rachunek bankowy w Banku, który będzie Rachunkiem spłaty rat Kredytu/Pożyczki w okresie obowiązywania Umowy kredytowej, jeśli korzysta z marży w Promocji dla Segmentu Active 
- Kredytobiorca zobowiązany z tytułu Promocji zobowiązany jest przez okres 5 lat od uruchomienia Kredytu/Pożyczki dokonywać, w każdym miesiącu kalendarzowym, zasilenia Rachunku spłaty rat Kredytu/Pożyczki wymaganą kwotą zasilenia, określoną w Regulaminie Promocji.
Kredytobiorcy, którzy spełnią warunki określone w Regulaminie Promocji, mają prawo do skorzystania z promocyjnej stawki marży dla Kredytu/Pożyczki w złotych polskich, która zostanie wskazana w Formularzu informacyjnym. Wartości promocyjnych marż i prowizji za udzielenie Kredytu/Pożyczki są wskazane w Tabeli w Regulaminie Promocji.
Warunki cenowe wskazane w wydanym przez Bank Formularzu informacyjnym obowiązują przez 14 dni kalendarzowych, licząc od dnia wydania przez Bank tego formularza.

 

Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym, objętych tym materiałem, znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczek