mBank

Transakcje wirtualne

Zarówno karty debetowe jak i kredytowe wydawane przez mBank umożliwiają regulowanie płatności za zakupy internetowe, zamówienia telefoniczne i pocztowe.

Ze względów bezpieczeństwa limity autoryzacyjne kart dla transakcji internetowych, zamówień pocztowych i telefonicznych zostały domyślnie ustawione na 0 PLN.

Aby mogli Państwo dokonywać tego typu płatności swoją kartą, prosimy o ustalenie własnych limitów. Wszystkie limity autoryzacyjne mogą Państwo zmienić w systemie transakcyjnym, za pośrednictwem mLlinii lub w placówce mBanku.

Jak aktywować usługę?

  • przez internet: należy zalogować się na www.mbank.pl i w zakładce karty wybrać kartę, dla której chcą Państwo zmienić limity autoryzacyjne. Zmiana limitów autoryzacyjnych dostępna jest po wybraniu opcji „Szczegóły karty”
  • telefonicznie: należy zadzwonić na mLinię 801 300 800 lub 42 6 300 800 (opłata wg stawek operatora) i ustalić indywidualne limity dla transakcji internetowych oraz MOTO (telefonicznych i pocztowych)
  • w placówce: można złożyć dyspozycję ustalenia limitów w dowolnej placówce mBanku

Przypominamy: przed ustaleniem limitów dla transakcji wirtualnych usługa jest niedostępna, a limity domyślnie ustawione są na 0 zł.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy pliki "cookies".

Zmiany zasad korzystania z plików można dokonać w ustawieniach przeglądarki - więcej

X