mBank

MultiTransfer

MultiTransfer to usługa ułatwiająca realizację płatności przez internet
za pomocą przelewu z rachunku osobistego, rachunku firmowego
lub karty kredytowej  w mBanku - dawnym MultiBanku.


Jeżeli sprzedawca, od którego kupujesz usługę lub towar przez internet, ma aktywną usługę multiTransfer, to realizując płatność nie musisz pamiętać jego danych czy numeru konta, ponieważ będą one automatycznie wypełnione. W zależności od wybranych przez sprzedającego ustawień uzupełnione mogą być również takie informacje, jak kwota, tytuł i data realizacji przelewu.

MultiTransfer jest tak samo bezpieczny jak inne przelewy w mBanku, a w przypadku zakupów dokonywanych kartami kredytowymi zwiększa istotnie bezpieczeństwo tego typu operacji. MultiTransfer z karty kredytowej nie wymaga podawania numeru karty ani kodu CVV2 / CVC2. Wszystkie dane uzupełniane są automatycznie po zalogowaniu. 

Aby zrealizować przelew za pomocą multiTransferu wymagane jest posiadanie aktywnej usługi kodów SMS lub haseł jednorazowych. Po zleceniu transakcji wyświetlany jest ekran zawierający potwierdzenie, po czym następuje automatyczne wylogowanie.

Zrealizowana płatność widoczna jest jako operacja wykonana w historii rachunku lub w historii operacji na karcie kredytowej, natomiast płatność zlecona z datą przyszłą jest widoczna jako operacja planowana i może być odwołana.Posiadacze rachunków firmowych w mBanku - dawnym MultiBanku mogą również udostępnić multiTransfer jako narzędzie płatnicze na swoich witrynach internetowych.

Aby było to możliwe właściciel rachunku biznesowego powinien zarejestrować taką usługę. Po zakończeniu rejestracji oraz konfiguracji usługi klienci posiadający konto w mBanku będą mogli wpłacać on-line pieniądze na jego rachunek. 

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy pliki "cookies".

Zmiany zasad korzystania z plików można dokonać w ustawieniach przeglądarki - więcej

X