mBank

Ubezpieczenia kredytów

  • Kredyty krótkoterminowe

Teraz spłatę rat kredytu można ubezpieczyć przystępując do Grupowego Ubezpieczenia Spłaty Rat Kredytu Krótkoterminowego dla Firm, przygotowanego przez BRE Ubezpieczenia specjalnie dla klientów mBanku.

Więcej:

Pakiet Bezpieczna  Spłata - dla kredytu krótkoterminowego

Pakiet Bezpieczna Spłata - warunki dla wniosków złożonych przed 1.07.2014 r.

 

  • Kredyty długoterminowe

Obawa przed wzięciem kredytu odnawialnegi=o to przeszłość. W przypadku poważnej choroby lub niespodziewanego pobytu  w szpitalu, w spłacie rat kredytowych pomoże nasze Grupowe Ubezpieczenie Spłaty Rat Kredytu Długoterminowego dla Firm. Oferta przygotowana przez TUiR Allianz Polska SA specjalnie dla klientów mBanku, została nazwana Pakietem Bezpieczna Spłata. 

Więcej:  

Pakiet Bezpieczna Spłata- dla kredytów długoterminowych     

 

    • Kredyty samochodowe

Ubezpieczenie spłaty kredytu samochodowego, gwarantujące pewność spłaty rat kredytu w sytuacjach, których nie jesteś w stanie przewidzieć. Ubezpieczenie obejmuje całkowitą i trwałą niezdolność do pracy w wyniku choroby lub nieszczęśliwego wypadku, czasową niezdolność do pracy spowodowaną pobytem w szpitalu w wyniku nieszczęśliwego wypadku, poważne zachorowanie oraz śmierć w wyniku nieszczęśliwego wypadku. 

Ubezpieczenie spłaty kredytu samochodowego z ratą balonową, gwarantujące pewność spłaty rat kredytu w sytuacjach, których nie jesteś w stanie przewidzieć. Ubezpieczenie obejmuje śmierć oraz całkowitą i trwałą niezdolność do pracy w wyniku nieszczęśliwego wypadku.

 

 

Dodatkowo już teraz mogą Państwo ubezpieczyć swoje dobra materialne przez:

Ubezpieczenia nieruchomości

Ubezpieczenia ruchomości

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy pliki "cookies".

Zmiany zasad korzystania z plików można dokonać w ustawieniach przeglądarki - więcej

X