Inne spółki

 

 

 

 •  

  Centrum Bezpieczeństwa Cyfrowego S.A.

  • Centrum Bezpieczeństwa Cyfrowego S.A. jest spółką funduszu mAccelerator, który inwestuje w najnowocześniejsze technologie i najbardziej perspektywiczne startup’y w obszarach budujących wartość dla klientów instytucji finansowych. Obecnie Centrum Bezpieczeństwa Cyfrowego oferuje dwie usługi:

   • CyberRescue czyli kompleksowe usługi wsparcia w świecie wirtualnym, między innymi w sytuacji przejęcia tożsamości internetowej, ataku hakerskiego, czy utraty dostępu do serwisów internetowych. CyberRescue służy swoją wiedzą 24/7. Pomaga jak najszybciej rozwiązać problem i załatwia w imieniu klienta czasochłonne formalności. Wystarczy, że klient skontaktuje z się z CyberRescue i zgłosi zdarzenie.
   • Digital Fingerprints to usługa opierająca się na biometrii behawioralnej, czyli technologii analizującej zachowania użytkowników, takie jak dynamika i sposób naciskania przycisków na klawiaturze oraz analiza ruchów myszy. Na podstawie zebranych danych tworzony jest unikatowy profil biometryczny, który pozwala określić poziom pewności, że użytkownik używający serwisu jest tą osobą, za którą się podaje. Usługa przeznaczona jest dla instytucji finansowych, w szczególności dla banków.

   Zarząd Spółki

   Jarosław Mastalerz
   Prezes zarządu
   Mateusz Chrobok
   Członek zarządu

   Rada Nadzorcza Spółki

   Jarosław Górski
   Przewodniczący Rady Nadzorczej
   Konrad Jakubiec Członek
   Rady Nadzorczej
   Wojciech Chmielewski
   Członek Rady Nadzorczej

    

   Adres do korespondencji
   Centrum Bezpieczeństwa Cyfrowego Spółka Akcyjna
   Ul. Modlińska 129/U10
   03-186 Warszawa

   email: kontakt@cyberrescue.me