Inne spółki

 

 

 

1. Centrum Bezpieczeństwa Cyfrowego S.A.

Centrum Bezpieczeństwa Cyfrowego S.A. jest spółką funduszu mAccelerator, który inwestuje w najnowocześniejsze technologie i najbardziej perspektywiczne startup’y w obszarach budujących wartość dla klientów instytucji finansowych. Obecnie Centrum Bezpieczeństwa Cyfrowego oferuje dwie usługi:

  • CyberRescue czyli kompleksowe usługi wsparcia w świecie wirtualnym, między innymi w sytuacji przejęcia tożsamości internetowej, ataku hakerskiego, czy utraty dostępu do serwisów internetowych. CyberRescue służy swoją wiedzą 24/7. Pomaga jak najszybciej rozwiązać problem i załatwia w imieniu klienta czasochłonne formalności. Wystarczy, że klient skontaktuje z się z CyberRescue i zgłosi zdarzenie.
  • Digital Fingerprints to usługa opierająca się na biometrii behawioralnej, czyli technologii analizującej zachowania użytkowników, takie jak dynamika i sposób naciskania przycisków na klawiaturze oraz analiza ruchów myszy. Na podstawie zebranych danych tworzony jest unikatowy profil biometryczny, który pozwala określić poziom pewności, że użytkownik używający serwisu jest tą osobą, za którą się podaje. Usługa przeznaczona jest dla instytucji finansowych, w szczególności dla banków.

Zarząd Spółki

Mateusz Chrobok
Prezes zarządu
Jarosław Mastalerz 
Członek zarządu

Rada Nadzorcza Spółki

Jarosław Górski
Przewodniczący Rady Nadzorczej
Konrad Jakubiec Członek
Rady Nadzorczej
Wojciech Chmielewski
Członek Rady Nadzorczej

 

Adres do korespondencji
Centrum Bezpieczeństwa Cyfrowego Spółka Akcyjna
Ul. Modlińska 129/U10
03-186 Warszawa

email: kontakt@cyberrescue.me


2. Digital Teammates S.A. (p. Feronia S.A.)

 

3. Bot4Business Sp. z o.o.

 

4. mCentrum Operacji Sp. z o.o.