Korzystny kurs walut

Oszczędzasz na kursach walut, które zazwyczaj są niższe od tych w kantorach online. Oprócz tego nie pobieramy dodatkowych opłat za przewalutowanie transakcji.

 •  

Dostęp do wielu walut

Dzięki Visa Świat Intensive masz dostęp do ponad 150 różnych walut, którymi możesz płacić gdziekolwiek jesteś.

 •  

Darmowe bankomaty

Z Visa Świat Intensive wygodnie wypłacasz pieniądze z dowolnego bankomatu na świecie – bez dodatkowych kosztów.

 •  

Wygoda i prostota użytkowania

Nie musisz zasilać i zakładać kont walutowych. Visa Świat Intensive automatycznie dokonuje przewalutowania po korzystnym kursie.

 •  

Płać kartą Visa Świat Intensive za codzienne zakupy w Polsce i za granicą – bez obaw o dodatkowe koszty!

Aby zamówić kartę Visa Świat Intensive, wystarczy, że masz mKonto Intensive.

Wypełnij prosty wniosek i zamów kartę w zaledwie kilka minut!

Sprawdź kursy walut karty Visa Świat Intensive

 

Kursy walut podane w tabeli są orientacyjne. Mogą się one nieznacznie różnić od danych na stronie Visa. Różnica wynika z zaokrąglania kwot i sposobu przeliczania waluty. Ostateczne obciążenie rachunku będzie zgodne z kursem podanym na stronie Visa. Więcej...

Przez pół roku możesz bezpłatnie wypróbować ofertę Intensive:

 •  

  za prowadzenie mKonta Intensive

 •  

  za kartę Visa Świat Intensive

Promocja „Dla chcących więcej – II edycja” przeznaczona jest dla obecnych klientów mBanku i trwa od 03.09.2018 r. do 27.12.2018 r. Promocja „Odkryj mBank Intensive” przeznaczona jest dla nowych klientów mBanku i trwa od 03.09.2018 r. do 27.12.2018 r.

 

Jeśli chcesz zamówić kartę na standardowych warunkach lub posiadasz już mKonto Intensive

 

Sprawdź pozostałe karty debetowe Intensive do mKonta Intensive:

 •  

  bezpłatne wypłacasz pieniądze ze wszystkich bankomatów na całym świecie

 •  

  oszczędzasz czas z usługą Concierge

 •  

  nie płacisz za wydanie i korzystanie z karty

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

 •  

  Ile kosztuje karta Visa Świat Intensive?

  • Karta Visa Świat Intensive wydawana jest bezpłatnie, a miesięczna opłata za kartę wynosi 10 zł. Bank nie pobiera prowizji za wypłaty z bankomatów na całym świecie oraz za przewalutowanie transakcji.

 •  

  Czy kartę Visa Świat Intensive mogę zamówić do dowolnego konta w mBanku?

  • Kartę Visa Świat Intensive możesz zamówić do mKonta Intensive. Jeśli posiadasz inne konto w mBanku, możesz je przekształcić w mKonto Intensive i zamówić kartę.

 •  

  Jak uniknąć dodatkowych kosztów korzystania z karty Visa Świat Intensive za granicą?

  • Zanim zatwierdzisz za granicą transakcję na terminalu płatniczym lub w bankomacie, zwróć uwagę, w jakiej walucie wyświetla się kwota transakcji. Jeśli zobaczysz kwotę w złotówkach, oznacza to, że transakcja będzie przeliczona po kursie dostawcy terminalu lub bankomatu, a nie po kursie stosowanym przez Visa.

   Transakcja rozliczy się po kursie stosowanym przez Visa tylko wtedy, gdy kwota będzie wyrażona w walucie lokalnej. W takim przypadku unikniesz dodatkowych kosztów przewalutowania. Rekomendujemy wybór waluty lokalnej przy każdej transakcji za granicą.

Sprawdź, jak dokonywać płatności kartą:

Oczekuj na komunikat na terminalu

 

Podaj swoją kartę płatniczą sprzedawcy lub włóż kartę do terminala

Po pojawieniu się kwoty do zapłaty, wprowadź PIN i zatwierdź transakcję zielonym przyciskiem

Odbierz paragon i potwierdzenie zapłaty kartą

 

Oczekuj na komunikat na terminalu

 

Przyłóż swoją kartę płatniczą do terminala

Jeśli kwota do zapłaty jest mniejsza lub równa 50 zł - Twoja transakcja jest automatycznie realizowana. Jeśli kwota do zapłaty jest większa niż 50 zł - potwierdź transakcję kodem PIN

Odbierz paragon i potwierdzenie zapłaty kartą

Sprawdź swoje limity autorazycyjne w serwisie transakcyjnym lub aplikacji mobilnej

 

Na stronie sklepu, gdzie chcesz dokonać zakupu, wybierz opcję płatności kartą

Upewnij się, że strona jest bezpieczna i wprowadź dane karty wraz z kodem CVV/CVC2, znajdującym się na rewersie karty

Zaakceptuj płatność i poczekaj na jej potwierdzenie ze sklepu

 

3-D Secure to dodatkowa ochrona transakcji przy
płatnościach kartą przez internet. Zobacz, jak działa:

Wejdź na stronę sklepu obsługującego płatności 3-D Secure.

 

Wybierz opcję płatności kartą i wpisz dane, októre poprosi Cię sklep.

Sprawdź, czy wpisane dane są poprawne.

Może pojawic się dodatkowe okno do wpisania kodu 3-D Secure. Kodotrzymasz SMS-em lub powiadomieniem autoryzacyjnym w aplikacji mobilnej.

Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma on charakter wyłącznie informacyjny. Szczegółowe informacje, w tym warunki naliczania opłat za kartę debetową są określone w Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. oraz Regulaminie kart debetowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. dostępnych powyżej.

Opłata interchange dla kart debetowych mBanku wynosi 0,2 % wartości transakcji.

Promocja „Dla chcących więcej – II edycja” przeznaczona jest dla obecnych klientów mBanku posiadających w Banku rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy inny niż mKonto Intensive i obowiązuje od 03.09.2018 r. do 27.12.2018 r. Warunkiem otrzymania mKonta Intensive i karty debetowej Visa Świat Intensive w Promocji jest: złożenie wniosku o przekształcenie swojego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego na mKonto Intensive i zaznaczenie na wniosku oświadczenia o przystąpieniu do Promocji. Szczegółowe warunki Promocji określone są w Regulaminie Promocji „Dla chcących więcej – II edycja”, dostępnym u operatorów mLinii, pod adresem www.mBank.pl/pdf/promocje/konto/dla-chcacych-wiecej-ii-edycja-do-27-12-2018.pdf oraz w placówkach mBanku.

Promocja „Odkryj mBank Intensive” przeznaczona jest dla nowych klientów mBanku (definicja nowego klienta jest określona w Regulaminie Promocji) i obowiązuje od 03.09.2018 r. do 27.12.2018 r. Warunkiem otrzymania mKonta Intensive i karty debetowej Visa Świat Intensive w Promocji jest: złożenie wniosku o mKonto Intensive i zamówienie karty, zaznaczenie na wniosku oświadczenia o przystąpieniu do Promocji oraz podpisanie umowy o prowadzenie bankowych rachunków dla osób fizycznych. Szczegółowe warunki Promocji określone są w Regulaminie Promocji „Odkryj mBank Intensive”, dostępnym u operatorów mLinii, pod adresem www.mBank.pl/pdf/promocje/konto/odkryj-mbank-intensive-do-27-12-2018.pdf oraz w placówkach mBanku.