Kredyt gotówkowy

Pozwól sobie na więcej

 

 
 

Weź dopasowany do Twoich potrzeb kredyt gotówkowy
w mBanku i osiągaj swoje cele

  • wybierasz dogodną wysokość raty, elastycznie dopasowujesz okres spłaty, dzięki czemu możesz pozwolić sobie na co chcesz
  • pieniądze nawet w 15 minut na Twoim koncie
  • szybko i wygodnie, bez wychodzenia z domu
  • na dowolny cel do 150 000 zł
  • automatyczna spłata rat w wybranym przez Ciebie dniu

 

Porozmawiaj z ekspertem 

 

Uzyskanie kredytu gotówkowego
możliwe jest bez wychodzenia z domu.


Jeśli masz konto w mBanku, sprawdź w serwisie transakcyjnym czy przygotowaliśmy Ofertę Specjalną. To indywidualny limit kredytowy, wstępnie wyliczony na podstawie historii Twojego rachunku. Kredyt w Ofercie Specjalnej uzyskasz łatwo i szybko,
nawet
w 15 minut.

Nie musisz mieć konta w mBanku, żeby dostać kredyt online.

Dochody możesz potwierdzić przesyłając mailem skan historii konta w innym banku, na które wpływa Twoja pensja. Szczegółowe informacje otrzymasz mailem po złożeniu wniosku kredytowego.

 

 

Jestem Klientem mBanku

Złóż wniosek o kredyt gotówkowy już dziś. Pieniądze możesz otrzymać nawet w 15 minut

Weź kredyt bez wychodzenia z domu:

1. Złóż wniosek online lub dzwoniąc na mLinię 801 300 800.

Jeśli wnioskujesz o kredyt do 50 000 PLN brutto i będą wymagane dokumenty potwierdzające Twoje dochody, możesz je przesłać do mBanku mailem w postaci skanu historii operacji w formacie PDF.

2. Zaakceptuj warunki Umowy w serwisie transakcyjnym.

3. Pieniądzę otrzymasz nawet w 15 minut na Twoje konto w mBanku.

 

 

 

Nie jestem Klientem mBanku

Złóż wniosek o kredyt gotówkowy, a pieniądze otrzymasz nawet w 15 minut.

1. Złóż prosty wniosek przez internet lub dzwoniąc na mLinię (801 300 800).

Jeśli wnioskujesz o kredyt do 50 000 PLN brutto i będą wymagane dokumenty potwierdzające Twoje dochody, możesz je przesłać do mBanku mailem w postaci skanu historii operacji w formacie PDF.

2. Po ostatecznej decyzji kredytowej wykonaj przelew na 1 PLN z  Twojego konta w innym banku w celu zawarcia umowy kredytowej. Gotówkę otrzymasz nawet w 15 minut prosto na konto.

 

Oprocentowanie i wybrane opłaty 

Kredyt gotówkowy

Opłaty i prowizje

Oprocentowanie (nominalne w skali roku) od 0,00% do 10,00%
Prowizja za udzielenie kredytu1 od 0% do 11,99% kwoty kredytu
Opłata za udzielenie karencji 70 zł
Opłata za sporządzenie aneksu do umowy kredytowej 50 zł
Opłata za realizację dyspozycji kredytobiorcy zmieniającej parametry kredytu lub warunki umowy nie wymagającej sporządzenia aneksu 50 zł 
Ubezpieczenie spłaty kredytu  
Pakiet Standard 0,096% * liczba miesięcy kredytu * łączna kwota kredytu2
Pakiet Komfort 0,144% * liczba miesięcy kredytu * łączna kwota kredytu2
Pakiet Prestiż 0,202% * liczba miesięcy kredytu * łączna kwota kredytu2

1. Dotyczy wniosków złożonych poprzez Internet/mKiosk/Centrum Kredytowe/Centrum Finansowe/Konsultanta mLinii/Eksperta online
2. Łączna kwota kredytu to przyznana kwota kredytu uwzględniająca kredytowaną opłatę z tytułu ubezpieczenia.


Przyznanie kredytu gotówkowego uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego kredytobiorcy przez mBank S.A.

Promocja „Oprocentowanie 0%” trwa od 10.03.2015 r. do 30.06.2015 i dotyczy kredytów o okresie spłaty od 3 do 12 miesięcy.

Reprezentatywny przykład dla kredytu gotówkowego udzielonego w ramach Promocji „Oprocentowanie 0%”: całkowita kwota kredytu 2 000 PLN, kwota kredytu 2 196,98 PLN czas obowiązywania umowy 12 miesięcy, miesięczne raty równe w wysokości 183,08 PLN, oprocentowanie nominalne 0%. Prowizja za udzielenie kredytu 7% od całkowitej kwoty kredytu z ubezpieczeniem, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania kredytu 19,24%, całkowita kwota do zapłaty przez kredytobiorcę 2 196,98 PLN. Przystąpienie do ubezpieczenia Spłaty Kredytu Pakiet Prestiż jest warunkiem uzyskania przedstawionych w przykładzie parametrów cenowych. Na opłatę za ubezpieczenie składa się iloczyn kwoty kredytu, liczby miesięcy i stawki ubezpieczenia w wysokości 0,202% w skali roku. Ubezpieczycielem jest BRE Ubezpieczenia TUiR S.A. Ubezpieczenie spłaty kredytu w zakresie: śmierć w wyniku nieszczęśliwego wypadku, całkowita i trwała niezdolność do pracy w wyniku nieszczęśliwego wypadku, czasowa niezdolność do pracy spowodowana pobytem w szpitalu w wyniku nieszczęśliwego wypadku lub poważnym zachorowaniem, operacja chirurgiczna. Sporządzono w oparciu o informacje własne z dnia 18.02.2015 r.

Promocja „Satysfakcja z niskiego oprocentowania” trwa od 10.03.2015 r. do 31.08.2015 i dotyczy kredytów o okresie spłaty od 13 do 84 miesięcy. W celu skorzystania z Promocji należy złożyć wniosek o kredyt gotówkowy do 30.06.2015. Jeżeli w okresie trwania Promocji Uczestnikowi Promocji został udzielony kredyt gotówkowy na standardowych warunkach obowiązujących w Banku w dniu podpisywania umowy kredytowej, Uczestnik Promocji nabywa jednorazowe prawo do skorzystania z gwarancji obniżki oprocentowania nominalnego udzielonego przez mBank S.A. kredytu gotówkowego w stosunku do kredytu, który Uczestnik Promocji otrzymałby w innym banku, dla takiej samej kwoty kredytu netto, takiego samego rodzaj rat (równe lub malejące), i takiego samego okresu kredytowania (maksymalny okres kredytowania 84 miesiące). Potwierdzeniem możliwości otrzymania kredytu z innego banku jest dostarczenie najpóźniej do 31.08.2015 r. do mBanku S.A.: formularza informacyjnego/ promesy kredytowej/zaświadczenia wystawionych przez inny bank, potwierdzających warunki kredytu. Obniżka oprocentowania ustalana jest indywidualnie na podstawie dostarczanych przez Uczestnika Promocji ww. dokumentów. W sytuacji, kiedy w celu zagwarantowania Uczestnikowi Promocji niższego oprocentowania od proponowanego przez inny bank, istnieje konieczność obniżenia oprocentowania nominalnego do poziomu poniżej 7,50% w skali roku, wymagane jest każdorazowo przedstawienie przez Uczestnika Promocji promesy kredytowej/zaświadczenia z innego banku.

Reprezentatywny przykład dla kredytu gotówkowego udzielonego w ramach Promocji „Satysfakcja z niskiego oprocentowania”: całkowita kwota kredytu 9 500 PLN, kwota kredytu 11 755,98 PLN czas obowiązywania umowy 48 miesięcy, miesięczne raty równe w wysokości 286,39 PLN, oprocentowanie nominalne 7,89% w skali roku. Przystąpienie do ubezpieczenia Spłaty Kredytu Pakiet Prestiż jest warunkiem uzyskania przedstawionych w przykładzie parametrów cenowych. Na opłatę za ubezpieczenie składa się iloczyn przyznanej kwoty kredytu, liczby miesięcy i stawki ubezpieczenia w wysokości 0,202% w skali roku. Prowizja za udzielenie kredytu 10,49% od całkowitej kwoty kredytu z ubezpieczeniem, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania kredytu 21,31%, całkowita kwota do zapłaty przez kredytobiorcę 13 746,78 PLN. Ubezpieczycielem jest BRE Ubezpieczenia TUiR S.A. Ubezpieczenie spłaty kredytu w zakresie: śmierć w wyniku nieszczęśliwego wypadku, całkowita i trwała niezdolność do pracy w wyniku nieszczęśliwego wypadku, czasowa niezdolność do pracy spowodowana pobytem w szpitalu w wyniku nieszczęśliwego wypadku lub poważnym zachorowaniem, operacja chirurgiczna. Sporządzono w oparciu o informacje własne z dnia 18.02.2015 r.

Umowa o kredyt gotówkowy (oraz jego udzielenie) może zostać zawarta przez Internet bez dostarczania dokumentów dochodowych z klientem mBanku, do którego została skierowana informacja o wstępnie wyliczonej zdolności kredytowej w ramach Oferty dla Ciebie, oraz także  z klientem nie posiadającym indywidualnej propozycji kredytowej (Oferty dla Ciebie) do kwoty 20 tys. zł brutto  i klientem zewnętrznym do 4 tys. zł brutto. Decyzja o przyznaniu kredytu gotówkowego w ten sposób, podejmowana jest indywidualnie m.in. w oparciu o dotychczasowe relacje klienta (wewnętrznego) z mBankiem S.A. oraz pozytywną historię w BIK.
Zawarcie umowy o kredyt gotówkowy i jego udzielenie  osobie nie będącej klientem mBanku SA  lub będącej klientem mBanku, ale nie posiadającej indywidualnej propozycji kredytowej uzależnione jest od udokumentowania przez wnioskodawcę uzyskiwanego wynagrodzenia zaświadczeniem o zarobkach (z tytułu umowy o pracę, umowy o dzieło/ zlecenia, kontraktu zawodowego) lub pełną historią operacji pobraną z rachunku klienta za okres ostatnich pełnych 6 miesięcy poprzedzających miesiąc złożenia wniosku, potwierdzającą wpływ wynagrodzenia na dany rachunek, a wygenerowaną bezpośrednio z serwisu internetowego banku prowadzącego rachunek wnioskodawcy i przesłaną w formie skanu (plik typu PDF) załączonego do odpowiedzi na maila ze wstępną decyzją kredytową.
Maksymalna kwota kredytu gotówkowego udzielona na podstawie umowy zawartej w formie elektronicznej przez dotychczasowych klientów mBanku bez możliwości skorzystania z Oferty dla Ciebie lub nowych klientów wynosi maksymalnie 50 000 zł brutto.

Kredyt gwarantowany (w Ofercie dla Ciebie) to indywidualna propozycja kredytowa przygotowana na podstawie dotychczasowej współpracy Klienta z mBankiem – skierowana do Klientów, których zdolność kredytowa zbadana przez Bank umożliwia przyznanie wnioskowanego limitu kredytowego.

Środki mogą zostać przekazane na konto klienta wewnętrznego: w mBanku nawet w 15 minut od elektronicznego podpisana umowy oraz w innym banku zgodnie z zasadami sesji przelewów dla klientów detalicznych dostępnych na: http://www.mbank.pl/sesje-przelewow. W przypadku, kiedy środki z kredytu mają zostać przekazane na rachunek klienta zewnętrznego w innym banku przelew może zostać zrealizowany nawet w 15 minut od momentu elektronicznego podpisania umowy kredytowej zgodnie z zasadami realizacji przelewu ekspresowego do 5 tys. zł zamieszczonymi na stronie www.mbank.pl/zasady.  

Przyznanie kredytu gotówkowego uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego kredytobiorcy przez mBank SA. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Szczegółowe informacje, w tym warunki i opłaty związane z kredytem gotówkowym są określone w: Tabelach stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.ATaryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A, Regulaminie udzielania kredytów konsumpcyjnych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A, w Warunkach udzielania kredytu gotówkowego w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., w Regulaminie Promocji Kredytu Gotówkowego Oprocentowanie 0%, i Regulaminie promocji Kredytu Gotówkowego Satysfakcja z niskiego oprocentowania, dostępnych na: www.mbank.pl/gotowka

Masz problem lub pytanie?

Uzyskaj odpowiedzi w kilka minut!

Porozmawiaj z ekspertem 

Rozmowa wideo


Rozmowa audio

Rozmowa czat

Rozmowa wideo


Rozmowa audio

Rozmowa czat