Korzystanie z banku nie musi być nudne!

mGra to moduł grywalizacji w nowym serwisie mBanku, który ułatwi Ci poznawanie jego nowych narzędzi i funkcjonalności. Dzięki mGrze nie tylko poznasz je szybciej, ale także przekonasz się, jak bardzo są przydatne. mGra doda także odrobinę zabawy i rywalizacji do codziennego użytkowania serwisu transakcyjnego. Sprawi, że korzystanie z produktów i usług mBanku stanie się jeszcze przyjemniejsze.

mGra polega na zbieraniu wirtualnych odznak, które otrzymuje się za wykonanie prostych zadań.

 

 

Odznaki mOdkrywcy

Za poznawanie nowych funkcji serwisu będziesz otrzymywać odznaki mOdkrywcy. Odznakę otrzymasz za wykonanie łącznie wszystkich zadań wskazanych w danej kategorii. Czeka tu na Ciebie 7 odznak w 7 kategoriach. Przy każdym zadaniu znajdziesz krótką podpowiedź, jak działa dane narzędzie lub gdzie możesz je znaleźć.

 

Odznaki Transakcyjne

Za korzystanie z produktów oraz usług mBanku będziesz otrzymywać odznaki Transakcyjne. W tej części odznakę otrzymasz za wykonanie pojedynczego zadania w każdej z 11 kategorii. Każda kategoria składa się z trzech zadań, które wykonuje się kolejno, a stopień trudności zadań wzrasta. O stopniu trudności informuje ilość gwiazdek przy odznace.

Dzięki paskowi postępu wyświetlanemu przy każdym zadaniu możesz w każdej chwili sprawdzić, ile % brakuje Ci jeszcze od zdobycia danej odznaki.

mGraj ze znajomymi


W Panelu Ustawień osobistych rachunku nowego serwisu transakcyjnego mBanku możesz połączyć mGrę ze swoim profilem na Facebooku. Dzięki temu zyskasz nowe możliwości:

Umieszczanie zdobytych odnak na profilu Facebooka

Dziel się swoimi osiągnięciami i odznakami z przyjaciółmi na Facebooku

Aktywacja Rankingu

Obserwuj swój aktualny wynik, czyli liczbę zdobytych gwiazdek, z wynikiem Twoich znajomych, którzy także mają rachunek w mBanku i połączyli mGrę z Facebookiem