Wygodne przelewy w mBanku

 

Wybierz najpierw kontakt, zupełnie jak z książki kontaktów na swoim telefonie a następnie wpisz kwotę i gotowe - przelew wysłany.

Dokładnie tak, jak w swoim telefonie, możesz także stworzyć podręczną listę ulubionych odbiorców, do których przelewy robisz najczęściej.

Serwis podpowie Ci też dane historycznie wykonywanych odbiorców przelewów - nawet jeśli ich nie zapisywałeś.

Nie musisz już zastanawiać się co to jest przelew SEPA czy SORBNET. Podczas wypełniania danych zostaniesz poinformowany o możliwościach, koszcie i czasie dostarczenia przelewu.

Przelew na telefon i do znajomego z Facebooka

To nie koniec rewolucji w przelewach - teraz możesz wysyłać środki nawet jeśli nie znasz numeru rachunku odbiorcy. Wystarczy, że jesteście znajomymi na Facebooku lub masz numer telefonu odbiorcy.

 

 

Seria przelewów

Teraz możesz zlecać serię przelewów do swoich stałych odbiorców na różne kwoty, z różną częstotliwością. W ramach przelewów cyklicznych możesz również zrealizować zlecenie stałe lub polecenie zapłaty.

Najczęściej zadawane pytania

Jak wykonać przelew do osoby z książki odbiorców?

Przelew do osoby z książki odbiorców możesz wykonać klikając na Przelewy > Wykonaj przelew jednorazowynastępnie w polu Nazwa odbiorców wpisać dane odbiorcy.
Po wprowadzeniu trzech pierwszych liter rozwinie się lista odbiorców do wyboru.

Jak wykonać przelew walutowy/ zagraniczny?

Aby wykonać przelew walutowy wejdź na zakładkę Przelewy > Wykonaj przelew jednorazowy następnie wybierz zakładkę z lewej strony >Za granicę lub walutowy. Uzupełnij pozostałe dane i wyślij przelew.

Co mi daje opcja blokowania środków na koncie?

Opcja blokady jest dostępna dla przelewów przyszłych. Dzięki niej masz pewność, że nie zabraknie środków na rachunku na wykonanie tej transakcji.