Pomysły

Zamknięcie konta online

21 pkt.

Proponuje utworzenie procedury zamkniecie konta poprzez system wniosków i dyspozycji. Mam kilka kont (firmowe + oszczędnościowe) i skoro oprócz konta głównego mogłem wszystkie otworzyć poprzez dyspozycje u Mlini albo wniosek z systemu to w identyczny sposób bank powinien umożliwić mi je zamknąć.


Odpowiedzi

20

Koniecznie!


po stokroć tak


to jest dobry pomysł gdyż jest po prostu łatwy


A ten sposób nie działa?
http://www.mbank.pl/pomoc...


Nic dodać nic ująć :) +


To powinno już być możliwe dawno temu


Popieram. Taka opcja jest w Meritum Banku, z tym że ze względów bezpieczeństwa wskazane byłoby potwierdzanie woli zamknięcia konta telefonicznie a sam wniosek oczywiście musiałby być potwierdzany smsem.


Właściwie czemu tego nie ma od dawna ?


Naturalnie że tak powinno być. +1.


Dobry pomysł, ale wtedy więcej ludzi by sobie uciekło.


Jak najbardziej dobry pomysl, bedzie mozna kilkoma kliknieciami zamknac ta kreskowke jak odłacza stary system!!

Tylko pomysł nie przejdzie, a odpowiedz masz wyzej - im latwiej zamknac tym wiecej ludzi ucieknie z tego kolorowego czegos!


Bardzo dobry pomysł. Ja właśnie online zamknąłem konto w Nordei. Złożyłem wniosek przez system wnioskowy, zadzwonił człowiek z działu obsługi, potwierdziłem dyspozycję i po 30 dniach konto zostało zamknięte. Nie przeszkadzał nawet fakt, że miało ono współwłaściciela, wystarczył kontakt z jednym z posiadaczy. Szybko, kulturalnie i wygodnie. Skoro mBank jest bankiem internetowym to powinien mieć opcje zamknięcia konta online.