„Matematyka jest wszędzie”

Książka „Matematyka jest wszędzie” daje do myślenia i pozwala na odkrycie matematyki w naszym życiu.
Ta książka traktuje dzieci poważnie, z zaufaniem i przekonaniem, że mogą wszystko. Gwarantujemy, że nie będziecie się nudzić.
Znajdź wspólnie ze swoim dzieckiem inspiracje matematyczne w naszym otoczeniu. Rozbudź jego wyobraźnię do potęgi.

Matematyka jest wszędzie

Otwórz się na świat matematyki z naszą książką

  • Fascynująca podróż po świecie matematyki
  • Tysiące godzin wspólnej zabawy
  • Odkrywanie matematyki w codziennym życiu
  • Rozwijanie matematycznego i logicznego myślenia
  • Znajdowanie matematyki we wszystkim, co nas otacza
 

Rzeczywistość do potęgi

Z książką „Matematyka jest wszędzie” prawdopodobieństwo mile spędzonego czasu wzrasta do 100%. Zamów bezpłatną książkę, która doda Tobie i Twojemu dziecku setki pomysłów na wspólnie spędzony czas.

Zamów darmową książkę

mFundacja

W Fundacji mBanku doceniamy społeczną wagę matematyki, dlatego stawiamy sobie za cel rozwój świadomości matematycznej w Polsce na każdym etapie edukacji. Matematyka jest fundamentem logicznego myślenia. Pełni ważną funkcję w procesach poznawania i rozumienia otaczającego świata. Myślenie matematyczne pomaga w codziennym życiu. Jest niezbędne przy podejmowaniu świadomych decyzji, również związanych z finansami, jest ważne w życiu zawodowym. Dobra edukacja matematyczna wpływa na wysoki poziom kompetencji absolwentów studiów, specjalistów, szczególnie nauk ścisłych i ekonomicznych, a to jedna z podstaw rozwoju gospodarczego kraju. W ramach działań Fundacji mBanku wspieramy pasjonatów matematyki – nauczycieli, społeczników i rodziców w rozwijaniu myślenia matematycznego u dzieci i młodzieży, podejmujemy też działania skierowane do studentów.

Dowiedz się więcej o naszej działalności:
www.mFundacja.pl

O autorce

Maja Krämer to absolwentka Politechniki Warszawskiej, która od zawsze chciała odczarować system edukacji i zmieniać szkoły na takie, do których dzieci biegłyby z radością, a nauka budziła ciekawość, rozwijała zainteresowania i wspierała ich najmocniejsze strony. Zawodowo związana z branżą wydawniczą. Jest autorką wielu popularnych materiałów edukacyjnych. Jej publikacje trafiły już do kilkuset tysięcy młodych czytelników. Wymyśliła i realizuje ponadto program edukacyjny e-moc.pl adresowany do uczniów w różnym wieku. Jego celem jest podsuwanie inspiracji i tematów do myślenia, o tym, o czym młodzież raczej nie dowie się w szkole: o filozofii, etyce, psychologii, komunikacji czy przestrzeni publicznej. Jest także autorką zbioru „Matematyka jest wszędzie. Rodzinne przygody z matematyką” wydanego przez Fundację mBanku oraz książki „Układanka. Polska nieoczywista”, która była specjalnym podziękowaniem dla wolontariuszy za zaangażowanie w finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w 2018 roku.

Zamów darmową książkę