Karta Mastercard Mobilna to świetna alternatywa dla karty plastikowej. Do płacenia wystarczy tylko telefon. A co najważniejsze, z karty możesz korzystać od razu!

  

Tutaj znajdziesz pełną taryfę prowizji i opłat do Twojej kart

Jak dodać kartę w telefonie, by nią płacić

 
Najczęściej zadawane pytania

 •  

  Jak sprawdzić dane karty?

  • Dane kart np.: numer karty, datę ważności, 3-cyfrowy kod CVC2 sprawdzisz w aplikacji mobilnej. Wejdź w Produkty->Karty i wybierz kartę, której dane chcesz sprawdzić. Kliknij w ikonę oka w prawym górnym rogu wizerunku karty i wpisz PIN do aplikacji.

 •  

  Jakie ustawienia dla karty możesz zmieniać?

  • Na karcie Mastercard Mobilna możesz bezpłatnie:

    

   • ustawić limity autoryzacyjne na zakupy w internecie, w sklepach stacjonarnych i wypłaty gotówki (również tymczasowe)
   • korzystać z usługi wielowalutowej i płacić we wszystkich walutach (nie musisz otwierać konta walutowego i kupować waluty)
   • zmienić PIN
   • tymczasowo zablokować kartę - skorzystaj z tej funkcji, kiedy nie wiesz gdzie jest Twoja karta (gdy ją znajdziesz, odblokuj ją w serwisie transakcyjnym lub w aplikacji, a karta od razu zadziała)
   • zablokować transakcje:
   • zagraniczne
   • z usługą DCC -kurs przewalutowania niektórych transakcji zagranicznych (w bankomacie lub w sklepie) może być dla Ciebie niekorzystny. Jeśli wyłączysz usługę DCC, odrzucimy taką transakcję
   • z opłatą surcharge – niektóre bankomaty za granicą mogą naliczać dodatkową opłatę za wypłatę gotówki. Jeśli wyłączysz usługę surcharge, odrzucimy taką transakcję.
 •  

  Jak dodać kartę do Garmin Pay, Fitbit Pay?

  • 1. Uruchom na swoim smartfonie aplikację do obsługi zegarka

   2. Rozpocznij dodawanie karty zgodnie z instrukcjami producenta urządzenia

   3. Gdy zostaniesz poproszony o podanie danych karty, sprawdź je w szczegółach karty w aplikacji mobilnej mBanku w sekcji Finanse/Karty.

 

To nie jest oferta. Szczegółowe informacje, w tym warunki naliczania opłat za kartę debetową, znajdziesz w: Taryfie prowizji i opłat bankowych mBanku S.A. dla klientów Private Banking oraz Regulaminie kart debetowych dla osób fizycznych i klientów Private Banking w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. dostępnych na stronie www.mbank.pl/private-banking/uslugi-bankowe/karty-do-konta/karta-mobilna-mastercard/ W przypadku transakcji bezgotówkowych i wypłat gotówki dokonywanych kartami Mastercard mBank pobiera dodatkowo prowizję za przewalutowanie transakcji w wysokości 5,9% od wartości transakcji. W przypadku transakcji dokonanych kartami, na których została włączona Usługa wielowalutowa wysokość prowizji za przewalutowanie wynosi 3,5% od wartości transakcji.

Szczegółowe informacje na temat Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay, Xiaomi Pay i SwatchPAY! znajdują się w Regulaminie korzystania z kart płatniczych mBank S.A. za pośrednictwem urządzeń mobilnych, dostępnym na stronie: https://www.mbank.pl/indywidualny/karty/platnosci-telefonem-zegarkiem/
Szczegółowe informacje, w tym warunki opłat za wypłatę gotówki z bankomatów przy użyciu telefonu są określone w Taryfie prowizji i opłat bankowych mBanku S.A. dla klientów Private Banking dostępnej na: https://www.mbank.pl/pomoc/oplaty/private-banking/aktualna-taryfa/ 

Usługa Google Pay dostępna dla urządzeń mobilnych z systemem Android w wersji Lollipop (5.0) lub nowszej. Android Pay i Google Play to znaki towarowe Google Inc.
Usługa Apple Pay dostępna dla urządzeń mobilnych marki Apple: iPhone 6, iPad (5 generacji), Apple Watch i nowszych modeli urządzeń mobilnych marki Apple, posiadających aplikację Wallet. Apple Pay to znak towarowy należący do Apple Inc.
Usługa Garmin Pay dostępna dla urządzeń mobilnych wskazanych na stronie: https://explore.garmin.com/pl-PL/garmin-pay/

Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym objętych tym materiałem znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczek