Poznaj podstawowe korzyści karty i bądź eko z Mastercard Mobilną!

Karty Mastercard Mobilnej nie otrzymasz w wersji plastikowej.

Wszystko, czego potrzebujesz, znajdziesz w swojej aplikacji mobilnej.

Karta jest gotowa do użycia od razu!

Płać za zakupy, wypłacaj z bankomatów swoim smartfonem lub zegarkiem.

Podstawowe korzyści:

Szybkie, wygodne i całkowicie bezdotykowe. Wystarczy twój smartfon lub zegarek. Transakcję potwierdzisz w swoim urządzeniu mobilnym. Bez podawania PIN-u u sprzedawcy.

Nie musisz czekać na kartę, aby zacząć płacić. Karta jest gotowa od razu do użycia. Dodaj ją do Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay czy Fitbit Pay i korzystaj! Dane karty do płatności internetowych znajdziesz w swojej aplikacji mobilnej.

mOkazjami 

(zwroty części wydatków za zakupy)

Jak dodać kartę w telefonie, by nią płacić

Jak zamówić kartę?

w swojej aplikacji mobilnej
lub serwisie transakcyjnym

 

zamów kartę

 
Najczęściej zadawane pytania

 •  

  Jak sprawdzić dane karty?

  • Dane kart np.: numer karty, datę ważności, 3-cyfrowy kod CVC2 sprawdzisz w aplikacji mobilnej. Wejdź w Produkty->Karty i wybierz kartę, której dane chcesz sprawdzić. Kliknij w ikonę oka w prawym górnym rogu wizerunku karty i wpisz PIN do aplikacji.

 •  

  Jakie ustawienia dla karty możesz zmieniać?

  • Na karcie Mastercard Mobilna możesz bezpłatnie:

    

   • ustawić limity autoryzacyjne na zakupy w internecie, w sklepach stacjonarnych i wypłaty gotówki (również tymczasowe)
   • korzystać z usługi wielowalutowej i płacić we wszystkich walutach (nie musisz otwierać konta walutowego i kupować waluty)
   • zmienić PIN
   • tymczasowo zablokować kartę - skorzystaj z tej funkcji, kiedy nie wiesz gdzie jest Twoja karata (gdy ją znajdziesz, odblokuj ją w serwisie transakcyjnym lub w aplikacji, a karta od razu zadziała)
   • zablokować transakcje:
   • zagraniczne
   • z usługą DCC -kurs przewalutowania niektórych transakcji zagranicznych (w bankomacie lub w sklepie) może być dla Ciebie niekorzystny. Jeśli wyłączysz usługę DCC, odrzucimy taką transakcję
   • z opłatą surcharge – niektóre bankomaty za granicą mogą naliczać dodatkową opłatę za wypłatę gotówki. Jeśli wyłączysz usługę surcharge, odrzucimy taką transakcję.
 •  

  Jak dodać kartę do Garmin Pay, Fitbit Pay?

  • 1. Uruchom na swoim smartfonie aplikację do obsługi zegarka

   2. Rozpocznij dodawanie karty zgodnie z instrukcjami producenta urządzenia

   3. Gdy zostaniesz poproszony o podanie danych karty, sprawdź je w szczegółach karty w aplikacji mobilnej mBanku w sekcji Finanse/Karty.

Wybraliśmy dla Ciebie

Asset management

Doradztwo inwestycyjne

 
Centrum informacji

mBank S.A.
Private banking
ul. Prosta 18, 
00-850 Warszawa

ZNAJDŹ ODDZIAŁ

 

To nie jest oferta. Szczegółowe informacje, w tym warunki naliczania opłat za kartę debetową, znajdziesz w: Taryfie prowizji i opłat bankowych mBanku S.A. dla klientów Private Banking oraz Regulaminie kart debetowych dla osób fizycznych i klientów Private Banking w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. dostępnych na stronie www.mbank.pl/private-banking/uslugi-bankowe/karty-do-konta/karta-mobilna-mastercard/ W przypadku transakcji bezgotówkowych i wypłat gotówki dokonywanych kartami Mastercard mBank pobiera dodatkowo prowizję za przewalutowanie transakcji w wysokości 5,9% od wartości transakcji. W przypadku transakcji dokonanych kartami, na których została włączona Usługa wielowalutowa wysokość prowizji za przewalutowanie wynosi 3,5% od wartości transakcji. Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym objętych tym materiałem znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczek.