Ponad dwie dekady naszej historii to naprawdę dobrze wykorzystany czas.

Podczas 20 lat rozwoju zgromadziliśmy doświadczenie, dzięki któremu osiągnęliśmy najwyższy standard bankowości prywatnej w Polsce. Od samego początku stawiamy sobie najwyższe cele, ponieważ wiemy, że tylko w ten sposób możemy sprostać Państwa oczekiwaniom. W Polsce byliśmy jednym z pionierów bankowości prywatnej. Na początku jako BRE Bank, od 2013 roku jako mBank, zdobywając cenne doświadczenie, nieustannie podnosimy nasze kompetencje oraz rozszerzamy ofertę produktów i usług. Dziękujemy, że od ponad 20 lat możemy być częścią Państwa świata.

Ponad 20 lat doświadczenia - to dobry moment na podsumowanie dotychczasowej działalności private banking mBanku. Tym bardziej, że mamy się czym pochwalić.

Od lat wyznaczamy standardy bankowości prywatnej w Polsce

 

Nasza praca nie pozostaje niezauważona – w 2017 roku po raz kolejny, otrzymaliśmy prestiżową nagrodę brytyjskiego magazynu Euromoney. Przyznając tytuł „Best Private Bank for asset management in Poland", eksperci uznali usługi asset management mBanku za najlepsze w naszym kraju. Również w tym roku, piąty raz z rzędu, zostaliśmy odznaczeni najwyższą notą w rankingu magazynu Forbes.

 

 

Centrum informacji

Adres do korespondencji

mBank S.A.
Private banking
ul. Wspólna 47/49
00-684 Warszawa

Znajdź oddział

Zapraszamy do kontaktu:

Centrum telefoniczne private banking oraz zastrzeganie kart płatniczych: