Najwyższa jakość usług

Usługi private banking to najwyższej jakości obsługa oraz rozwiązania finansowe kierowane do osób o wysokim statusie majątkowym, które cenią prestiż, komfort i dyskrecję.

 

Jesteśmy jednym z pionierów bankowości prywatnej w Polsce. Obsługę w tej formule oferujemy od 1995 roku. Na początku jako BRE Bank, od 2013 roku już jako mBank, zdobywając cenne doświadczenie, nieustannie podnosimy nasze kompetencje oraz rozszerzamy ofertę produktów i usług.

 

Przez ponad 20 lat naszej działalności zgromadziliśmy doświadczenie, dzięki któremu osiągnęliśmy najwyższy standard bankowości prywatnej w Polsce. Naszym celem jest tworzenie optymalnych rozwiązań finansowych dla wymagających, zamożnych klientów.

 

Nasze starania, aby dostarczać najwyższej jakości usługi, zyskały uznanie i przyczyniły się do osiągnięcia przez bankowość prywatną mBanku pierwszych miejsc w krajowych i zagranicznych rankingach private banking.

 

 

 
Naszym priorytetem jest partnerska współpraca

W private banking mBanku możesz być pewien, że Twój osobisty doradca jest do Twojej dyspozycji – zawsze, kiedy tego potrzebujesz.

Nasi doradcy pierwsi w Polsce uzyskali międzynarodowe certyfikaty Eksperta Planowania Finansowego (EFPA EFP), opracowane według unijnych standardów, będące potwierdzeniem wiedzy, doświadczenia i profesjonalizmu przez niezależną instytucję – European Financial Planning Association (EFPA).

 
Zapewniamy stały i wygodny dostęp do produktów i usług

  • obsługa w oddziałach private banking lub w wyznaczonym przez klienta miejscu
  • centra bankowości prywatnej w 17 miastach Polski
  • nowoczesny serwis transakcyjny dostępny 24/7 oraz aplikacja mobilna
  • całodobowe centrum telefoniczne private banking (801 637 666 lub 42 637 66 60)

 
Naszą współpracę budujemy w oparciu o Twoje potrzeby i wartości

W każdym z modeli doradczych współpracujesz z doradcą private banking, a w najbardziej zaawansowanych modelach otrzymasz dodatkowo wsparcie doświadczonych doradców inwestycyjnych, maklerów i ekspertów z różnych dziedzin.

To, co wyróżnia usługi private banking mBanku, to oferta inwestycyjna. W zależności od Twoich chęci zaangażowania w proces inwestycyjny oraz kompleksowości Twoich potrzeb dobierzemy dla Ciebie jeden z naszych trzech modeli doradczych (zarządzanie aktywami, doradztwo inwestycyjne, samodzielne inwestowanie).

 
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, że tylko kompleksowe rozwiązania mogą zagwarantować sukces

Nasi doradcy gwarantują swoje wsparcie przy tematach związanych między innymi z transferem międzypokoleniowym/sukcesją, pełną obsługą bankową (rachunki, lokaty, ubezpieczenia, karty, kredyty) czy usługą mBank Private Concierge.

 

 

 

Centrum informacji

mBank S.A.
Private banking
ul. Wspólna 47/49 
00-684 Warszawa

Znajdź oddział