Nie musisz wychodzić z domu, żeby kupić ubezpieczenia OC i AC. Zrobisz to wygodnie w serwisie transakcyjnym i aplikacji mobilnej.

 

 

Ubezpieczenie OC jest obowiązkowe. Musisz je mieć bo chroni Cię, gdy spowodujesz wypadek. Szkody wyrządzone innym w jego wyniku zostaną naprawione z ubezpieczenia OC.

Twoje ubezpieczenie jest dostępne zawsze tam gdzie Ty, w Twojej aplikacji mobilnej.
Sprawdź nowy, szybszy wniosek dostępny w serwisie transakcyjnym i aplikacji mobilnej.

 
Jak skorzystać z promocji?

 

Oblicz składkę i złóż wniosek

 

Kup OC+AC  w serwisie Transakcyjnym lub aplikacji mobilnej

 

Ciesz się ze zwrotu

PROMOCJA. Tylko do 05.05.2020 r. Kup pakiet ubezpieczeń OC+AC w aplikacji mobilnej lub serwisie transakcyjnym,  zwrócimy Ci na konto 100 zł.

100 zł zwrotu możesz otrzymać, jeśli w ciągu ostatniego roku nie miałeś naszego Pakietu ubezpieczeń OC+AC.

 

 
Dlaczego jeszcze warto mieć ubezpieczenie w mBanku?

 

 

Wniosek złożysz szybko i wygodnie w aplikacji mobilnej

OC oraz pakiet OC i AC kupisz przez internet 15% taniej

Kupując AC zyskujesz szeroki zakres ochrony

Kupując OC zyskasz Assistance Midi z pomocą drogową w przypadku awarii, wypadku i kradzieży

Składkę rozłożysz nawet na 12 rat

Jak kupić ubezpieczenie?

 
Jak zgłosić szkodę?
 

AXA Ubezpieczenia TUiR S.A
ul. Chłodna 51,
00-867 Warszawa


22 459 10 00
 

Pn. - Pt. 8:00 - 18:00

 
Sprzedałeś auto? Zgłoś to, wypełnij formularz

Nota prawna:

To nie jest oferta. Ubezpieczycielem jest AXA Ubezpieczenia TUiR S.A. z siedzibą w Warszawie. mBank S.A. jest agentem ubezpieczeniowym wpisanym do Rejestru Agentów Ubezpieczeniowych pod numerem RAU 11124813/A.

Promocja „Pakiet OC i AC przez Internet ze zwrotem 100 PLN” rozpoczyna się w dniu 23.03.2020r. i trwa do 05.05.2020 r.

Promocja skierowana jest do Klientów Banku będących osobami fizycznymi mających

pełną zdolność do czynności prawnych zwanych dalej Uczestnikami Promocji, którzy w okresie trwania Promocji spełnią łącznie następujące warunki:

1) są stroną umowy z Bankiem, na mocy której Bank prowadzi na ich rzecz indywidualny lub wspólny rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy prowadzony w złotych polskich,

2) Uczestnik Promocji nie skorzysta z przysługującego mu prawa do odstąpienia od umowy ubezpieczenia Pakietu OC i AC w ciągu 30 dni od jej zawarcia,

3) Uczestnik Promocji w ciągu ostatnich 12 miesięcy poprzedzających datę rozpoczęcia Promocji nie posiadał Pakietu ubezpieczenia OC i AC zawartego za pośrednictwem mBanku,

4) w okresie trwania Promocji (rozstrzygające znaczenie ma data i godzina rejestracji wniosku o zawarcie umowy ubezpieczenia w bazie wniosków w systemie informatycznym Banku) poprzez Serwis Transakcyjny oraz Aplikację Mobilną dokonają zakupu Pakietu Ubezpieczenia komunikacyjnego  OC i AC.

 

Uczestnik Promocji, który w okresie trwania Promocji, spełnił ww. warunki uczestnictwa w Promocji, otrzymuje jednorazowy zwrot w wysokości 100 zł za zakup Pakietu Ubezpieczenia komunikacyjnego w Pakiecie OC i AC. Za zakup ww. Pakietu Ubezpieczenia uznaje się złożenie wniosku o zawarcie umowy ubezpieczenia. Zwrot zostanie wypłacony na rachunek Uczestnika Promocji, z którego została pobrana składka za Pakiet Ubezpieczenia OC i AC, w terminie do końca drugiego miesiąca, następującego po miesiącu, w którym rozpoczęła się ochrona ubezpieczeniowa. 

Propozycja zakupu Pakietu Ubezpieczenia tylko dla posiadaczy rachunku bankowego w mBanku.  

Podana zniżka 15% obowiązuje przy zakupie ubezpieczenia OC z Assistance Midi i Zieloną Kartą lub pakietu OC+AC przez Internet. 

Holowanie auta w wariancie ubezpieczenia MIDI odbywa się w odległości do 75 km w przypadku wypadku lub awarii ubezpieczonego auta. W wariancie ubezpieczenia MIDI w przypadku awarii, kradzieży lub wypadku pojazdu, zapewniamy samochód zastępczy max klasy B do 2 dób. Aby otrzymać samochód zastępczy oraz holowanie auta należy spełnić warunki wskazane w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Ubezpieczenie AC obejmie swoją ochroną szkody polegające na uszkodzeniu, zniszczeniu lub kradzieży samochodu wskutek wszelkich zdarzeń, które miały miejsce w czasie trwania ochrony AC z zastrzeżeniem wyłączeń wskazanych w rozdziale I punkcie 5 i w rozdziale VII punkt 5 Ogólnych Warunków Ubezpieczenia.

Szczegółowe informacje o ubezpieczeniu, w tym Ogólne Warunki Ubezpieczenia wraz z  wyłączeniami odpowiedzialności dostępne na https://www.mbank.pl/indywidualny/ubezpieczenia/ubezpieczenia-samochodowe/oc-ac/

Szczegółowe warunki Promocji dostępne są w Regulaminie Promocji „Pakiet OC i AC przez Internet ze zwrotem 100 PLN” dostępnym na https://www.mbank.pl/pdf/ind/ubezpieczenia/nieruchomosci/regulamin-promocji-pakiet-oc-i-ac-przez-internet-ze-zwrotem-100pln-od-23-03-do-05-05-2020.pdf

Twoja indywidualna składka może różnić się od podanej w reklamie.