Dlaczego konto osobiste private banking mBanku?

  • sprawna i dyskretna obsługa w komfortowych placówkach private banking
  • spotkania z doradcami w dogodnym dla Ciebie miejscu np. w siedzibie Twojej firmy
  • wygoda w codziennej bankowości – większość transakcji wykonasz bez wychodzenia z domu, za pośrednictwem naszej aplikacji, serwisu internetowego lub telefonicznie. Dodatkowo, dzięki aplikacji sprawdzisz, ile masz na koncie, zapłacisz zbliżeniowo telefonem, a jeżeli zgubisz kartę – szybko ją zablokujesz.
  • swoboda w korzystaniu – nasze konto osobiste sprawdzi się też za granicą. Włącz darmową usługę wielowalutową i płać jedną kartą w 15 walutach bez przewalutowania.
  • pomoc w załatwianiu spraw z usługą mBank Private Concierge, która pozwoli spełnić nam niemal wszystkie Twoje życzenia

 

Nasz zespół otrzymał tytuł Best Private Bank in Poland 2019 i 2018 od prestiżowych magazynów PWN i The Banker z grupy Financial Times.
 
 

Konto osobiste private banking jest zwolnione z opłat dla klientów, których aktywa przekraczają 1 mln PLN.

W private banking mBanku obsługujemy również nierezydentów.

 
Jeśli chcesz poznać naszą ofertę i umówić się na spotanie z doradcą:

Wypełnij wniosek kontaktowy online

Zadzwoń 801 333 555

Odwiedź najbliższy oddział private banking

To nie jest oferta. Szczegółowe informacje, w tym warunki naliczania opłat związane z rachunkiem oszczędnościowo rozliczeniowym znajdziesz w: Taryfie prowizji i opłat bankowych mBanku S.A. dla klientów Private Banking, Regulaminie rachunków dla osób fizycznych i klientów Private Banking w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. oraz Tabeli oprocentowania dla produktów z oferty Private Banking dostępnych na stronie https://www.mbank.pl/private-banking/uslugi-bankowe/konto/konto-private-banking/

 

W zależności od wysokości posiadanych aktywów w okresie sprawozdawczym klient obciążany jest prowizjami i opłatami zgodnie z przysługującą mu taryfą (STANDARD jeśli średnie aktywa w okresie sprawozdawczym nie przekraczają 1 000 000 zł lub równowartości w walutach obcych - lub EXCELLENT jeśli średnie aktywa w okresie sprawozdawczym wynoszą co najmniej 1 000 000 zł lub równowartość w walutach obcych).

 

Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym objętych tym materiałem znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczek.