Ty decydujesz,
co zmienimy
w serwisie mBanku

Odkryj pierwszy etap zmian inspirowanych
opiniami Twoimi i innych klientów mBanku

*Nowa odsłona już 20 maja 2018

Słuchamy Twoich opinii

Nasi klienci są naszymi najlepszymi ekspertami, bo doskonale wiedzą, czego potrzebują w bankowości internetowej. Dlatego też możesz być pewny, że Twoje zdanie zawsze ma dla nas znaczenie. Obejrzyj film i zobacz co klienci chcą zmienić w serwisie mBanku.

100 tysięcy

Nowych pomysłów
od naszych klientów

11 200 godzin

Prac nad zmianami
w bankowości internetowej

Już 20 maja
nowa kolorystyka

Najważniejsze jest pierwsze wrażenie, dlatego zmiany zaczynamy od odświeżenia kolorystyki. Od teraz strony będą składać się z białych teł z odcieniami szarości, przełamanych czerwonymi akcentami w postaci przycisków akcji.

Wkrótce jeszcze więcej nowości

Zmiany będziemy wprowadzać etapami, a o każdym z nich poinformujemy Cię na tej stronie. Będziemy je opisywać i prezentować z wyprzedzeniem. Chcemy dać Ci czas na przyzwyczajenie się do nowości, zanim wdrożymy kolejne.

Wciąż zbieramy i analizujemy opinie, komentarze, sugestie naszych klientów korzystających z serwisu transakcyjnego. Chcesz podzielić się swoją opinią? Zostaw swój komentarz pod przyciskiem OCEŃ NAS podczas najbliższej wizyty w serwisie transakcyjnym.

W celu najwyższej jakości usług wykorzystujemy pliki cookies. Zmiany zasad korzystania z plików można dokonać w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej