mFundacja logo

Matematyka, to się liczy!

Świat matematyki jest dla Twojego dziecka niezwykle interesujący. Dzięki naszej książce nauczysz się, jak być jego czułym i cierpliwym przewodnikiem. „Dziecinnie prosta matematyka” odkryje przed Wami wspaniały matematyczny świat. Dobrej zabawy!

Pobierz darmowego e-booka

Nie masz jeszcze swojego egzemplarza
książki „Dziecinnie prosta matematyka”?

KSIĄŻKA DLA RODZICÓW
I OPIEKUNÓW DZIECI 0-6 LAT
book

Nie zwlekaj!

  • Pobierz darmowego e-booka.
  • Zobacz, jak proste zabawy mogą otworzyć nawet bardzo małe dziecko na matematykę.

O autorkach

Monika Jaworska

Z wykształcenia jestem nauczycielką edukacji wczesnoszkolnej. Przez kilka lat pracę nauczycielki łączyłam również z pracą terapeutki pedagogicznej, prowadząc zajęcia dla uczniów z trudnościami w nauce. W mojej pracy najważniejsze jest wspieranie rozwoju dziecka poprzez edukację. Obecnie zawodowo związana jestem z Prywatną Szkołą Podstawową KOLUMBUS, gdzie realizuję pasję uczenia (się), bo mam to szczęście, że moja praca jest moją pasją.

Monika Jędrzejewska

Z wykształcenia jestem psychologiem, moje życie zawodowe od zawsze związane było z dziećmi. Pięć lat temu założyłam szkołę podstawową. Moim marzeniem jest rozbudzanie w dzieciach chęci i pasji do poznawania świata oraz do zdobywania wiedzy.

Katarzyna Nawrocka-Skolimowska

Jestem nauczycielką matematyki i edukacji wczesnoszkolnej z siedmioletnim stażem. Zawodowo związana jestem z Prywatną Szkołą Podstawową KOLUMBUS. Pracuję również jako pedagog specjalny z dziećmi ze spektrum autyzmu.

book

Masz starsze dziecko?
Poznaj książkę „Matematyka jest wszędzie”

  • Książka dla dzieci w wieku 6-12 lat.
  • Pobierz bezpłatną książkę z naszej strony.
  • Nie trzeba być klientem banku, aby pobrać e-booka.

W Fundacji mBanku doceniamy społeczną wagę matematyki, dlatego stawiamy sobie za cel rozwój świadomości matematycznej w Polsce na każdym etapie edukacji. Matematyka jest fundamentem logicznego myślenia. Pełni ważną funkcję w procesach poznawania i rozumienia otaczającego świata. Myślenie matematyczne pomaga w codziennym życiu. Jest niezbędne przy podejmowaniu świadomych decyzji, również związanych z finansami, jest ważne w życiu zawodowym. Dobra edukacja matematyczna wpływa na wysoki poziom kompetencji absolwentów studiów, specjalistów, szczególnie nauk ścisłych i ekonomicznych, a to jedna z podstaw rozwoju gospodarczego kraju. W ramach działań Fundacji mBanku wspieramy pasjonatów matematyki – nauczycieli, społeczników i rodziców w rozwijaniu myślenia matematycznego u dzieci i młodzieży, podejmujemy też działania skierowane do studentów. Dowiedz się więcej o naszej działalności na mFundacja.pl