W jakich walutach możesz płacić?

JPY NOK SEK CZK DKK HUF HRK EUR USD CHF GBP

 


Dlaczego warto założyć eKonto walutowe?
 

Łatwe przelewy walutowe

Możesz bezpłatnie wykonywać przelewy walutowe przez Internet między swoimi kontami walutowymi.

Połączenie z usługą wielowalutową

Mając konta walutowe i włączając na swojej podstawowej karcie debetowej do konta w pln usługę wielowalutową, możesz płacić za granicą bez kosztów przewalutowania.

Powiązanie z lokatą walutową

Zostały Ci jakieś środki na kontach walutowych? Pozwól im pracować do czasu, kiedy znowu będą potrzebne. Załóż lokatę walutową dla GBP, USD i EUR) i korzystaj z oprocentowania nawet 0,8% nominalnie w skali roku.

Wpłaty i wypłaty w USD i EUR w placówkach

Pieniądze możesz wpłacać lub wypłacać w placówce mBanku z konta walutowego prowadzonego w USD i EUR. Nie ma możliwości wpłaty lub wypłaty pieniędzy w placówce w pozostałych walutach. Opłata wynosi 9 zł przy każdorazowej wpłacie lub wypłacie pieniędzy. Szczegółowy opis warunków wpłat i wypłat gotówki z kont walutowych w placówkach mBanku dostępny jest w Taryfie prowizji i opłat bankowych

To nie jest oferta. Szczegółowe informacje, w tym warunki i opłaty związane z rachunkiem eKonto walutowe znajdują się na stronie https://www.mbank.pl/indywidualny/konta/ekonto-walutowe/ oraz w Regulaminie otwierania i prowadzenia bankowych rachunków dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. oraz Tabelach stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku. W przypadku transakcji bezgotówkowych i wypłat gotówki za granicą w walucie innej niż waluta, w której jest prowadzony rachunek, kartą debetową Visa Classic, mBank pobiera dodatkowo prowizję za przewalutowanie transakcji w wysokości 3% od wartości transakcji.

Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym objętych tym materiałem znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczek.