Największym kapitałem mBanku są ludzie. Czerpiemy z różnorodności doświadczeń, osobowości i talentów. Wykorzystujemy swoje mocne strony, pasjonują nas nowe technologie, już dziś zdobywamy umiejętności, które będą nam potrzebne w przyszłości. Tworzymy stabilne i bezpieczne miejsce pracy.

 

To dzięki pracownikom jesteśmy jednym z najszybciej rozwijających się banków w Polsce.

 

Zainteresowaliśmy Cię? Dołącz do nas i wspólnie twórzmy nowoczesną bankowość!

Dlaczego mBank?

 

W mBanku możesz angażować się w inicjatywy, które mają wpływ na środowisko i ludzi wokół nas. Od wielu lat jesteśmy partnerem strategicznym WOŚP, a nasi pracownicy są częścią tej inspirującej inicjatywy. Jesteśmy zaangażowani w walkę z ociepleniem klimatu jako lider finansowania OZE na polskim rynku. Stawiamy na kompetencje przyszłości, bo wiemy, że jutro to też postęp technologii.

 

 

U nas odkryjesz, a także rozwiniesz swoje mocne strony dzięki badaniu Gallupa. Świadomość własnych talentów da Ci pozytywną energię do działania, odwagę do podejmowania śmiałych decyzji i wchodzenia w nowe role. Będziesz mieć do tego okazję między innymi dzięki rekrutacji wewnętrznej w Grupie mBanku. W ten sposób możesz zmienić pracę, nie zmieniając pracodawcy.

 

Regularnie prowadzimy warsztaty, które wspierają różnorodność, a także budują współpracę. Zapewnimy Ci możliwość rozwoju – kursy, szkolenia, akademie, dostęp do międzynarodowych platform takich jak LinkedIn Learning. U nas Twój talent rozbłyśnie.

 

Doceniamy to, że każdy z nas jest inny, dlatego u nas możesz być w pełni sobą. W mBanku każdy ma wpływ na rozwój organizacji, bo partnerstwo to między innymi możliwość współdecydowania. Partnerstwo to też troska, dlatego prowadzimy programy wellbeingowe. Dzięki nim zadbasz o swoją kondycję psychofizyczną i energię do działania. Łączymy też ludzi o wspólnych pasjach w klubach zainteresowań mBanku.

 

 

 

 

Poznaj wartości mBanku i sprawdź,
czy do siebie pasujemy!

Pasujesz do nas, jeśli:

  • chcesz odkrywać nowe możliwości i rozwijać swoje talenty
  • cenisz partnerską i empatyczną komunikację
  • masz w sobie otwartość na współpracę w różnorodnym środowisku i stawiasz na osiąganie wspólnych celów
  • chcesz mieć wpływ na rozwój całej organizacji

Wahasz się i nie wiesz, którą ścieżkę kariery wybrać? Poznaj nasze działy.