Chcesz zostać naszym Pośrednikiem? Sprawdź czy spełniasz wszystkie warunki!

Aby nawiązać z nami współpracę:

  • musisz mieć zarejestrowaną działalność gospodarczą w CEIDG/KRS, a przedmiotem Twojej działalności musi być pośrednictwo finansowe (nr PKD 66.19Z lub 64.99Z),
  • posiadać uprawnienia do wykonywania czynności pośrednictwa wynikające z regulacji prawnych.*

Masz to wszystko? Przejdź do 3 prostych kroków do nawiązania współpracy

Wypełnij formularz.

Skontaktujemy Cię z pracownikiem, który przedstawi Ci szczegóły oferty współpracy.

Podpisz niezbędne dokumenty, tj. umowę o współpracy.

Co dalej?  To proste - sprzedawaj nasze produkty i zarabiaj!

Dlaczego warto?

zyskasz możliwość sprzedaży produktów jednej z najszybciej rozwijających się marek finansowych w Polsce

zyskasz możliwość wygenerowania atrakcyjnych dochodów

* W związku z nowelizacją ustawy z dnia 23 marca 2017 r. o kredycie hipotecznym i nadzorze nad pośrednikami kredytu hipotecznego i agentami każdy Pośrednik przystępujący do współpracy z mBankiem S.A. zobowiązany jest spełnić wymogi uprawniające do wykonywania czynności związanych z działalnością pośrednictwa kredytu konsumenckiego w rozumieniu ustawy z dnia 12 maja 2011 o kredycie konsumenckim.

Nowelizacja ustawy z dnia 12 maja 2011 roku o kredycie konsumenckim zobowiązuje przedsiębiorców, który przed dniem 22 lipca 2017 roku prowadzili działalność pośrednictwa kredytu konsumenckiego do uzyskania wpisu Rejestru Pośredników Kredytowych KNF w ciągu 6 miesięcy od momentu wejścia w życie ustawy (do 22 stycznia 2017). Zgodnie z powyższą nowelizacją przedsiębiorcy, którzy działalność pośrednictwa kredytu konsumenckiego rozpoczęli po dniu lub w dniu 22 lipca 2017 roku zobowiązani są do uzyskania wpisu Rejestru Pośredników Kredytowych KNF przed rozpoczęciem faktycznej działalności polegające na pośrednictwie kredytu konsumenckiego.

Szczegółowe informacje o możliwości uzyskania wpisu do Rejestru Pośredników konsumenckiego KNF znajdują się pod adresem: https://knf.gov.pl/dla_rynku/posrednictwo_finansowe/rynek_posrednikow_kredytowych
W zależności od daty rozpoczęcia działalności pośrednictwa kredytu konsumenckiego podpisując umowę z mBankiem niezbędne jest uzupełnienie oświadczenia zgodnie ze stanem faktycznym.