23 maja zamknęliśmy forum mBanku

Oznacza to, że nie będziesz mógł już zalogować się do niego i komentować zamieszczonych wątków.

Od lat jesteśmy synonimem innowacyjnych rozwiązań w bankowości. Byliśmy pierwszym w pełni internetowym bankiem w Polsce, a dziś wyznaczamy kierunek rozwoju bankowości mobilnej i online.

Przez niemal osiemnaście lat naszej działalności wiele się wydarzyło. Internet zmienił nasz świat. Dostępność informacji i swoboda komunikowania się z innymi jest większa niż kiedykolwiek.  Powstały media społecznościowe, rozwinęły się nowe technologie, umożliwiające szybki i stały kontakt w Wami. Komunikacja zmieniła swój format. Serwisy społecznościowe w dużej mierze zastąpiły tradycyjne kanały informacyjne, czy nawet portale internetowe. Zauważamy to również w Waszym działaniu. Aktywność klientów przeniosła się z bankowego Forum na Facebooka. Jesteście tam całą dobę, a my staramy się dotrzymywać Wam kroku.

Dlatego w związku z wyczerpaniem się formuły forum w obecnym kształcie, zamknęliśmy je.

Zapraszamy Was serdecznie na nasz profil Facebookowy, gdzie jesteśmy 24 godziny na dobę. Zachęcamy również do kontaktu z Ekspertem online. Codziennie możecie korzystać z mLinii na klik w aplikacji mobilnej oraz rozmowy wideo, audio lub czat.

Dziękujemy za wspólne kilkanaście lat na forum, za Wasze wszystkie komentarze i zaangażowanie.