Płacisz na co dzień kartą, ale chcesz mieć dodatkową gotówkę przy sobie?

Nie szukaj bankomatów – wypłać pieniądze w sklepie.

Sprawdź, jak to działa

zrób zakupy

Zrób zakupy w sklepie oznaczonym logo płać kartą i wypłacaj lub Cashback – znajdziesz je na witrynie sklepu lub przy kasie

powiedz sprzedawcy, że chcesz wypłacić pieniądze

Jednorazowo możesz wypłacić 1000 zł kartą Mastercard i 1000 zł kartą Visa (lub jeśli Twój limit na transakcje bezgotówkowy jest niższy – do wysokości tego limitu)

wypłać, kiedy płacisz za zakupy

Pamiętaj. Z usługi możesz skorzystać tylko wtedy, gdy płacisz za zakupy kartą Visa lub Mastercard – kwota wypłaty zostanie dodana do wartości zakupu (transakcję powyżej 100 zł potwierdzisz  PIN-em)

pieniądze pobierzemy z Twojego konta

Pieniądze wypłacisz z konta, do którego przypisania jest Twoja karta

W jakich sklepach możesz wypłacić gotówkę


Pieniądze możesz wypłacać w sklepach, supermarketach, na stacjach benzynowych i w innych punktach sprzedaży na terenie całego kraju (szukaj logo płać kartą i wypłacaj lub Cashback).

Każdy z punktów jest oznaczony znakiem usługi

Płać kartą i wypłacaj (Mastercard) lub Cashback (Visa)

Ten materiał nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego. Z usługi cashback w mBanku mogą korzystać klienci posiadający kartę debetową Visa lub Mastercard wydaną do rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w mBanku. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulamin kart debetowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. oraz w Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. dostępnych na tej stronie.