Pobierz i uruchom aplikację mobilną

Pobierz aplikację ze strony lub wyszukaj nazwę „mBank CompanyMobile” w sklepie Twojego producenta systemu operacyjnego (AppStore lub Google Play).

Aplikacja poprosi Cię, abyś zgodził się otrzymywać powiadomienia Push. Dzięki nim możesz dostawać informacje o zmianach w zleceniach, kursach walut, itp. Następnie wybierz opcję „Aktywacja”.

Aplikacja poprosi Cię żebyś podał identyfikator mBank CompanyNet lub "alias", którego używasz w systemie mBank CompanyNet, a następnie kod wygenerowany przez token.

 
Zaloguj się do systemu mBank CompanyNet

Aby kontynuować aktywację urządzenia w mBank CompanyMobile, zaloguj się do systemu mBank CompanyNet (jako użytkownik, który ma uprawnienia do autoryzacji). Wybierz opcję „Moje preferencje” zakładka „Mobile”, w której jest lista urządzeń mobilnych, które można aktywować. Jeśli korzystasz z wielu urządzeń, czynność powtarzasz dla każdego z nich.

Jeśli z urządzeń korzystają inni użytkownicy, wybierz opcję „Ustawienia firmy”, zakładkę „Urządzenia mobilne”. Jest tam lista urządzeń mobilnych, które można aktywować. Następnie wybierasz opcję „Edytuj”, zaznaczasz urządzenie, które chcesz aktywować i potwierdzasz tę czynność - klikasz „Aktywuj” i wpisujesz kod z tokena.

 
Zaloguj się do aplikacji mBank CompanyMobile

Gdy aktywowałeś urządzenia mobilne w systemie mBank CompanyNet, będziesz mógł zalogować się do aplikacji w swoim smartfonie.