Chcemy, aby nasz serwis był czytelny, przejrzysty i zrozumiały dla wszystkich.

Łatwo odnajdziesz na nim najważniejsze informacje, bo pokażemy Ci je wprost po zalogowaniu.

Pulpit podzieliliśmy na 3 strefy, które zawierają najważniejsze informacje o:
  • Twoich produktach – sam zdecyduj których
  • Twoich ostatnich operacjach – w skróconej historii
  • oraz Wiadomości

 

 

 

Szczegółowe informacje

Zaraz po zalogowaniu zobaczysz swoje produkty, a w szczególności konto i to, ile masz na nim pieniędzy. Możesz też natychmiast zrobić z niego przelew.

 

Zdecyduj, które informacje chcesz mieć na pulpicie. Wybierz, które rachunki, karty kredytowe czy kredyty zobaczysz od razu po zalogowaniu. Możesz też zmieniać kolejność, w jakiej będą się pojawiały.

 

Wystarczy, że wybierzesz w ustawieniach produkt, który chcesz widzieć po zalogowaniu. Zrobisz to wygodnie z poziomu pulpitu „Miejsce na Twój produkt”. Kliknij „Pokaż na pulpicie” żeby przesunąć produkt do listy produktów widocznych na pulpicie. Możesz też zmieniać kolejność produktów. Kliknij „przesuń w górę” lub „przesuń w dół”, żeby zmienić pozycję na liście.

 

 

Nowe produkty na pulpicie to również większe możliwości zarządzania. Jeżeli np. wyciągniesz na pulpit informacje o swojej karcie kredytowej, spłacisz jej zadłużenie bezpośrednio po zalogowaniu, z poziomu pulpitu.
Wygodnie też skopiujesz numer rachunku – szybko, na klik.

Sprawdź najnowszą, skróconą historię operacji. Potrzebujesz więcej? Wybierz „Cała historia”. Wszystkie opcje operacji historycznych zobaczysz z poziomu pełnej historii operacji (Płatności→Historia)

Bezpośrednio na pulpicie zobaczysz jedną wiadomość. Wszystkie otrzymane wiadomości wyświetlimy Ci po kliknięciu w napis: „Wszystkie” (po prawej stronie nad wiadomością).
Możesz też wyszukać skrzynkę wiadomości w menu.

Wybierz „Pasaż”, a następnie „Wiadomości”.

Nota prawna
To nie jest oferta. Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym objętych tym materiałem znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczek.