Masz swoje ulubione filmy, seriale czy muzykę, której słuchasz na okrągło? My też.

Korzystanie z subskrypcji jest wygodne i coraz bardziej popularne, bo pozwala na nieprzerwany dostęp do ulubionych treści.  Chcemy Ci to ułatwić. Teraz opłaty za swoje subskrypcje kartowe sprawdzisz w jednym miejscu. Wystarczy, że wyfiltrujesz historię operacji w aplikacji lub w serwisie transakcyjnym. Przekonaj się jakie to proste.

 

Jak sprawdzisz swoje subskrypcje kartowe

Wszystkie płatności za subskrypcje, które opłacasz zebraliśmy w jednym miejscu. Skorzystaj ze specjalnego filtra w historii operacji w aplikacji lub serwisie transakcyjnym.

1. w aplikacji mobilnej

 

Zaloguj się do aplikacji. Wejdź w Płatności – Historia. W filtrach kliknij w Rodzaj i na liście rozwijanej zaznacz Subskrypcje i zatwierdź klikając w OK

Możesz też wybrać Produkty–Karty i szczegółach karty kliknąć w Subskrypcje

Gotowe. Na liście zobaczysz wyfiltrowane płatności za Twoje subskrypcje kartowe. 

2. w serwisie transakcyjnym

Zaloguj się do serwisu transakcyjnego. Wybierz Płatności – Historia – Lista operacji. W filtrach po lewej stronie, wyszukaj Rodzaj i na liście rozwijanej zaznacz Subskrypcje

Na liście zobaczysz swoje subskrypcje od 12 czerwca 2021 r., wszystkie wcześniejsze nadal znajdziesz w pełnej historii operacji, po wpisaniu w wyszukiwarkę nazwy sprzedawcy.

Płać tylko za to, z czego korzystasz

  • W wygodnym kontrolowaniu opłat za Twoje subskrypcje pomoże Ci eKarta wirtualna. Kartę doładowujesz potrzebną kwotą i nie musisz podawać danych swojej podstawowej karty do rachunku – co zwiększa bezpieczeństwo Twoich pieniędzy.

    Tutaj dowiesz się więcej o tym, jak działa eKarta

Najczęściej zadawane pytania

  •  

    2. Nie zgadza mi się kwota subskrypcji. Dlaczego?

    • W historii operacji pokazujemy kwotę, którą otrzymaliśmy w rozliczeniu od wybranego przez Ciebie dostawcy usługi. Jeśli pobrana kwota jest nieprawidłowa w pierwszej kolejności spróbuj to wyjaśnić ze sprzedawcą.

To nie jest oferta. Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym objętych tym materiałem znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczek

Szczegółowe informacje, w tym warunki naliczania opłat za eKartę oraz eKartę wirtualną określone są w Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Tabelach stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Regulamin kart debetowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. dostępnych na www.mBank.pl/indywidualny/karty/karty-debetowe/ekarta/

Walutą rozliczeniową jest PLN. Transakcje w euro dla eKarty EURO i eKarty wirtualnej EURO oraz dolar amerykański dla eKarty USD i eKarty wirtualnej USD w dalszym ciągu pozostaną bez dodatkowych opłat za przewalutowanie. Przewalutowanie dla pozostałych walut zgodnie z Taryfą.