Mobilny dostęp do serwisu masz zawsze pod ręką

Na spacerze, w drodze do pracy, u fryzjera? Dostęp do Twojego konta w banku przyda Ci się w każdym miejscu. Dlatego do serwisu transakcyjnego mBanku możesz zalogować się gdziekolwiek jesteś na swoim telefonie lub tablecie. Teraz jest to jeszcze wygodniejsze, bo dostosowaliśmy główne ekrany do urządzeń mobilnych.

 

Zobacz, co daje Ci mobilny dostęp do serwisu transakcyjnego

Po zalogowaniu do serwisu transakcyjnego na telefonie czy tablecie wygląd stron, min. pulpitu, przelewów czy historii operacji dostosuje się do wielkości wyświetlacza Twojego urządzenia. Możesz łatwo przełączać widok swoich produktów na Pulpicie przesuwając w prawo kolejne kafelki, jak w aplikacji mobilnej.

 

 
Płać i kontroluj wydatki z mobilnym dostępem do serwisu transakcyjnego

Przelewaj pieniądze, przeglądaj historię płatności, filtruj transakcje i sprawdzaj ich szczegóły. Wszystkie te funkcje znajdziesz pod ręką na dotykowym ekranie.

 

Funkcje rzadziej używane wyświetlimy Ci, tak jak dotychczas, w wersji pełnoekranowej.

 

 

Nota prawna:

To nie jest oferta. Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym objętych tym materiałem znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczek

Szczegółowe informacje i koszty związane z przelewami znajdziesz w Taryfie Prowizji i Opłat bankowych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A dostępnej na https://www.mbank.pl/pomoc/oplaty/interaktywna/ind/ oraz w Regulaminie usług płatniczych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A dostępnym na  https://www.mbank.pl/pomoc/dokumenty/oferta-indywidualna/konta/uslugi-platnicze/regulamin/