Ubezpieczenie jest bezpłatne i dostępne tylko dla posiadaczy kart kredytowych: World Mastercard, World Mastercard Intensive, World Elite Mastercard, World Elite Mastercard Private Banking oraz dla kart debetowych Mastercard Gold.

 

Bezpłatne ubezpieczenie zakupów online

Gwarancja na sprzęt RTV/AGD oraz elektronikę (np. smartfony i laptopy) do kwoty 6000

Ubezpieczyciel zwróci różnicę między kwotą za zakupiony produkt, a niższą ceną tego produktu, którą znajdziesz w innym sklepie internetowym w ciągu 30 dni (minimalna cena jednego produktu – 200 zł, minimalna różnica cen – 200 zł)

Jeśli w ciągu 30 dni od zakupu produkt ulegnie kradzieży lub zniszczeniu (w wyniku zalania lub pożaru w miejscu zamieszkania), ubezpieczyciel go wymieni, naprawi lub zwróci na konto jego równowartość

Jak aktywować ochronę ubezpieczeniową

wpisz 8 cyfr swojej karty oraz wymagane dane osobowe i aktywuj pakiet ubezpieczeniowy

kiedy aktywacja się powiedzie, otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniemFundacja Języka Polskiego przyznała nam „Językowy znak jakości”, który potwierdza, że treści na naszej stronie są przyjazne, proste i zrozumiałe. Dowiedz się więcej.

Nota prawna:

Ochrona ubezpieczeniowa jest oferowana w oparciu o umowę ubezpieczenia grupowego zawartą przez Mastercard z firmą ubezpieczeniową Inter Partner Assistance S.A. z siedzibą w Brukseli, prowadzącą działalność w Polsce poprzez Inter Partner Assistance S.A. Oddział w Polsce z siedzibą w Warszawie (ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa). Ubezpieczenie zawierane jest na rok. Dostępność oferty może zostać ograniczona czasowo. O jej zakończeniu poinformujemy na stronie bezcennechwile.pl/ubezpieczeniezakupow. Nie będzie to miało wpływu na udzieloną już ochronę ubezpieczeniową na rzecz ubezpieczonych.