Ubezpieczenie jest bezpłatne i dostępne tylko dla posiadaczy kart kredytowych: World Mastercard, World Mastercard Intensive, World Elite Mastercard, World Elite Mastercard Private Banking, Mastercard Miles & More, Mastercard Miles & More Premium oraz dla kart debetowych Mastercard Gold.

 

Zakres ubezpieczenia zakupów online

Przedłużenie gwarancji producenta o dodatkowy rok w zakresie awarii sprzętu RTV/AGD oraz elektroniki, np. smartfonów i laptopów.

Zwrot równowartości różnicy pomiędzy kwotą zapłaconą za towar a niższą ceną identycznego produktu znalezionego w innym sklepie elektronicznym w ciągu 30 dni od zakupu (minimalna cena jednego produktu — 200 złotych, minimalna różnica cen 200 złotych).

Ochrona w przypadku kradzieży lub zniszczenia towaru w wyniku zalania lub pożaru w miejscu zamieszkania w ciągu 30 dni od zakupu. Ubezpieczyciel wymieni lub naprawi towar podlegający ubezpieczeniu lub zwróci na konto właściciela karty równowartość kwoty, za którą produkt został zakupiony.

Jak aktywować ochronę ubezpieczeniową?

Wpisz 8 cyfr swojej karty oraz wymagane dane osobowe i aktywuj pakiet ubezpieczeniowy.

Kiedy aktywacja się powiedzie, otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem.

Nota prawna:

Ochrona ubezpieczeniowa jest oferowana w oparciu o umowę ubezpieczenia grupowego zawartą przez Mastercard z firmą ubezpieczeniową Inter Partner Assistance S.A. z siedzibą w Brukseli, prowadzącą działalność w Polsce poprzez Inter Partner Assistance S.A. Oddział w Polsce z siedzibą w Warszawie (ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa). Ubezpieczenie zawierane jest na rok. Dostępność oferty może zostać ograniczona czasowo. O jej zakończeniu poinformujemy na stronie bezcennechwile.pl/ubezpieczeniezakupow. Nie będzie to miało wpływu na udzieloną już ochronę ubezpieczeniową na rzecz ubezpieczonych.