•  

  Przelew SORBNET w mBanku

  • Od 1 sierpnia 2011 r. klienci mBanku mogą wykonywać przelew SORBNET, który nawet w ciągu 1 godziny znajdzie się na koncie odbiorcy w innym banku. Kwota przelewu nie ma ograniczeń, więc jest to idealny sposób na wpłacenie wysokiego zadatku (np. na mieszkanie czy samochód), wadium lub też na spłatę raty kredytu.

   Przelew SORBNET, to idealny sposób na wpłacenie wysokiego zadatku (np. na mieszkanie czy samochód), wadium lub też na spłatę raty kredytu. Kwota przelewu nie ma ograniczeń, a przelew znajdzie się na koncie odbiorcy nawet w ciągu 1 godziny w innym banku.

   Przelew SORBNET można wykonać samodzielnie po zalogowaniu na rachunek w mBanku. Jest on realizowany w dni robocze w godzinach 09:00 - 15:00. W przeciwieństwie do przelewu EKSPRESOWEGO, w historii operacji wykonanych nie widnieje pośrednik jako dostawca usługi, tylko nadawca przelewu (widoczne są dane klienta). Przelew można wykonać w złotówkach (PLN), z przelewu mogą skorzystać tylko użytkownicy haseł smsowych (klienci korzystając z listy haseł jednorazowych nie będą mogli go wykonać).

   Pamiętaj - przelewy do Urzędu Skarbowego (US) i Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS) niezależnie od kwoty nie mogą być wysyłane SORBNETEM.

   Przelew można wykonać jedynie z datą bieżącą (nie ma możliwości wykonania przelewu z datą przyszłą). Opłata za przelew jest zgodna z Taryfą Prowizji i Opłat (dla kont indywidualnych - samodzielnie poprzez serwis transakcyjny- 35 zł; dla kont firmowych - samodzielnie poprzez serwis transakcyjny - 40 zł).


   Zobacz porównanie przelewów

   Przelew SORBNET Przelew EKSPRESOWY
   nawet w 1 godzinę na koncie odbiorcy nawet w 15 minut na koncie odbiorcy
   kwota przelewu bez ograniczeń kwota przelewu od 1 zł do 5 000 zł
   opłata za przelew zgodna z Taryfą Prowizji i Opłat
   (dla kont indywidualnych - samodzielnie poprzez serwis transakcyjny- 35 zł;
   dla kont firmowych - samodzielnie poprzez serwis transakcyjny - 40 zł)
   opłata za przelew zgodna z Taryfą Prowizji i Opłat
   (samodzielnie poprzez serwis transakcyjny 5 zł)
   brak ograniczeń ilościowych wysyłanych przelewów można wykonać dwa przelewy EKSPRESOWE dziennie
   w historii operacji widnieją dane klienta realizującego przelew w historii operacji widnieją dane pośrednika jako realizatora przelewu


   Jak wykonać przelew SORBNET


   Krok 1

   Po poprawnym zalogowaniu kliknij w zakładkę "Przelewy" w górnym menu i wybierz opcję „Do osoby lub firmy”.   Krok 2

   Wypełnij dane niezbędne do wykonania przelewu (imię i nazwisko lub nazwa firmy, nr rachunku odbiorcy, kwota przelewu, tytuł przelewu), zaznacz checkbox „Ekspresowy SORBNET bez limitu” i przejdź do następnego kroku klikając "Dalej".   Krok 3

   Na kolejnym ekranie zobaczysz podsumowanie przelewu. Po weryfikacji danych wprowadź hasło SMS-owe, które otrzymasz na telefon komórkowy. Kliknij „Wyślij przelew”

   Przelew został zrealizowany. Jeśli w trakcie zlecania przelewu zaznaczyłeś opcję wysłania e-maila z potwierdzeniem – otrzymasz potwierdzenie wysłania przelewu ekspresowego SORBNET.

   Opłatę za wykonanie przelewu znajdziesz z Taryfie Prowizji i Opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A.