Oferta specjalna – propozycja kredytowa (przygotowana indywidualnie, z wyliczonym limitem) - pytania i odpowiedzi

Dzięki niej masz dostęp do dodatkowych środków 7 dni w tygodniu, bez formalności i wychodzenia z domu. W ramach specjalnej propozycji kredytowej dostępny jest kredyt gotówkowy, kredyt odnawialny, kredyt samochodowy online oraz karta kredytowa.

 

 •  

  Czym jest tzw. Oferta specjalna?

  • Oferta specjalna jest przygotowaną indywidualnie dla stałych klientów propozycją wybranego kredytu, w oparciu o relacje z bankiem, możliwą do uzyskania bez zbędnych formalności. Propozycje te są zgromadzone na jednej stronie w systemie transakcyjnym w zakładce Pasaż / Oferta Specjalna.
   W dowolnym momencie możesz sprawdzić jakie produkty i na jakich warunkach przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie. Aby skorzystać, wystarczy złożyć wniosek.
   Oczywiście nie wyklucza to starania się o produkt tradycyjnym sposobem lub na innych warunkach, niż zaproponowane. Oferta specjalna jest aktualizowana regularnie co miesiąc - tak, abyś w razie potrzeby,w każdym momencie mógł poznać ofertę przygotowaną indywidualnie dla Ciebie.

 •  

  Ważne parametry Oferty specjalnej

  • Czytając informacje o wybranej propozycji, zwróć uwagę naprzygotowaną kwotę kredytu – jest to maksymalna, indywidualnie dla Ciebie, wstępnie wyliczona kwota kredytu - dostępna bez formalności. Wysokość kredytu możesz dostosować do swoich potrzeb.

 •  

  Dla kogo jest Oferta Specjalna?

  • Oferta specjalna dostępna jest dla klientów, którzy posiadają relację z mBankiem. Nie jest ona dostępna dla wszystkich. Ci, którzy nie znajdą wyliczonej indywidualnie kwoty kredytu w opisywanym miejscu, cały czas mogą skorzystać ze standardowej ścieżki wnioskowania o kredyt w serwisie transakcyjnym w pasażu, w zakładce „Kredyty”.