mOkazje to oferty znanych sklepów i partnerów. Wybierasz mOkazje, płacisz z mBankiem a część pieniędzy wraca na Twoje konto. Listę swoich mOkazji znajdziesz w serwisie transakcyjnym i w aplikacji mobilnej. Sprawdź swoje mOkazje już dziś i zyskaj zwrot części wydanej kwoty za swoje zakupy.

Zobacz, co dla Ciebie mamy - mOkazja Kaufland

  • Czas wrzucić coś na ruszt? Otwórz sezon grillowy z mOkazją Kaufland. Rób codzienne zakupy w sklepach Kaufland, a część wydanych pieniędzy wróci na Twoje konto.


    Tak działają mOkazje! Sprawdź i nie przepłacaj.

    sprawdź swoje mOkazje

mOkazje - zbieraj pieniądze za zakupy

mOkazje to świetne oferty znanych marek i sieci sklepów dostępne w serwisie transakcyjnym i w aplikacji mobilnej mBanku.

Przeglądaj mOkazje na popularne produkty i marki. Korzystaj, póki są - co tydzień mamy nowe oferty!

Zwrot części wydatków trafia prosto na Twoje konto,
o wszystkim poinformujemy Cię sms'em.

Jak działają mOkazje?

Aktywuj mOkazje w systemie transakcyjnym w zakładce Finanse-Usługi-mOkazje lub w aplikacji mobilnej

Wybieraj spośród naszych propozycji
i zapoznaj się ze szczegółami mOkazji, które Cię interesują

Zrób zakupy z mOkazją, w szczegółach sprawdź, jakie warunki musisz spełnić, aby otrzymać zwrot. W ciągu 60 dni od zaksięgowania płatności, część wydanej kwoty wróci na Twoje konto.

Gdzie znajdziesz swoje mOkazje?

mOkazje masz zawsze pod ręką. Znajdziesz je w serwisie transakcyjnym i aplikacji mobilnej w Banku.

Zaloguj się do serwisu transakcyjnego. Wybierz Finanse – Usługi – mOkazje.

 

W aplikacji mobilnej wybierz Profil i przejdź do sekcji mOkazje

Zobacz, jak korzystać z mOkazji


Rób zakupy z mOkazjami i ciesz się zwrotem na konto.


Kliknij
i przekonaj się jakie to proste!

Zostań Partnerem mOkazji

Reprezentujesz sklep lub firmę usługową? Dołącz do mOkazji:

  • zdobędziesz nowych klientów
  • otrzymasz wsparcie w monitorowaniu efektów współpracy

Masz pytania? Wyślij maila: kontakt@mbank.pl

Nota prawna

To nie jest oferta. Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym objętych tym materiałem znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczek

Aktualna lista mOkazji dostępna jest w serwisie transakcyjnym i aplikacji mobilnej mBanku. Warunki mOkazji Kaufland dla danego klienta, w tym kwota zwrotu wraz z minimalną wartością transakcji mogą być różne w zależności od profilu danego klienta i są udostępnione w serwisie transakcyjnym oraz w aplikacji mobilnej mBanku w sekcji mOkazje. Z mOkazji Kaufland możesz skorzystać do 20 czerwca 2021 roku.

W przypadku mOkazji oferowanych klientom w serwisie transakcyjnym i aplikacji mobilnej mBanku w ramach promocji własnych Banku, maksymalna wartość jednorazowo naliczonego zwrotu pieniędzy lub wartość innych korzyści w ramach jednej transakcji płatniczej nie może przekroczyć kwoty 1 000 zł. Jeżeli wartość należnego zwrotu przekroczy 1 000 zł, wówczas kwota zwrotu przekraczająca limit nie jest naliczana i nie jest należna. Zwrot z transakcji nastąpi odpowiednio do 60 dni od daty zaksięgowania transakcji spełniającej warunki tej mOkazji na rachunek klienta, którego jest posiadaczem, i z którego została wykonana płatność za zakupy w mOkazjach.

W przypadku mOkazji oferowanych klientom w serwisie transakcyjnym i aplikacji mobilnej w ramach promocji własnych Banku połączonych z promocjami partnerów mBanku, korzyści przyznawane przez partnera mOkazji inne niż zwrot na rachunek klienta, udzielane są zgodnie z § 6 pkt.1 Regulaminu programu mOkazje. Jeśli korzyści określone w danej promocji są inne niż zwrot pieniędzy oraz przyznaje je i rozlicza bezpośrednio partner nie stosujemy limitu wartości 1000 złotych przy jednej transakcji płatniczej.

Szczegółowe informacje dotyczące mOkazji określa Regulamin programu mOkazje dostępny na www.mBank.pl/mOkazje