Ubezpiecz się taniej z mOkazjami – szykujemy dla Ciebie nową promocję

 

 • Chcesz ubezpieczyć siebie i swoich najbliższych? Już 23.05.2023 r. szykujemy nową mOkazję na Ubezpieczenia życia i zdrowia. Znajdziesz ją w aplikacji mobilnej i po zalogowaniu do konta w internecie.

  Nie korzystasz jeszcze z mOkazji? Wyraź zgodę i daj sobie szansę na udział w promocji mOkazji z Ubezpieczeniami życia i zdrowia.

Jak wziąć udział w promocji?

przystąp do mOkazji do 22.05.2023 r.

Wyraź zgodę w aplikacji (Ustawienia > Przystąp do mOkazji) lub po zalogowaniu do konta w internecie (Produkty > Usługi > mOkazje).

Korzystasz już z mOkazji? To świetnie – pierwszy krok masz już za sobą.

sprawdź szczegóły mOkazji Ubezpieczenia życia i zdrowia, którą otrzymasz od nas 23.05.2023 r. i ze specjalnego linku złóż wniosek o ubezpieczenia życia i zdrowia

otrzymasz 100% zwrotu pierwszej składki za ubezpieczenia życia i zdrowia wskazane w tej promocji

mOkazje - Ty robisz zakupy, a my zwracamy Ci część pieniędzy

W mOkazjach znajdziesz produkty i usługi znanych marek i sieci sklepów.

 

Zaglądaj regularnie do mOkazji, masz je zawsze pod ręką w aplikacji mobilnej i w bankowości internetowej.

Zwrot części wydatków trafi wprost na Twoje konto.

Jak działają mOkazje?

Aktywuj mOkazje w aplikacji mobilnej Ustawienia>Przystąp do mOkazji lub w bankowości internetowej w Produkty>Usługi>mOkazje

Wybieraj swoje ulubione marki i rób zakupy z mOkazjami

W szczegółach mOkazji sprawdź, jakie warunki musisz spełnić, aby otrzymać zwrot. Pieniądze zwrócimy Ci w ciągu 75 dni.

Gdzie znajdziesz swoje mOkazje?

mOkazje masz zawsze pod ręką. Znajdziesz je w serwisie transakcyjnym i aplikacji mobilnej w Banku.

Zaloguj się na swoje konto przez internet. Wybierz Produkty > Usługi > mOkazje.

W aplikacji mobilnej kliknij Usługi > mOkazje

Zobacz, jak korzystać z mOkazji


Rób zakupy z mOkazjami i ciesz się zwrotem na konto.


Kliknij
i przekonaj się jakie to proste!

Pytania i odpowiedzi

 •  

  Mam zgodę na mOkazję, a nie widzę żadnych ofert, dlaczego?

  • Po przystąpieniu do programu pierwsze mOkazje pojawią się następnego dnia roboczego w Twoim serwisie transakcyjnym (Produkty > Usługi > mOkazje) i aplikacji mobilnej (Usługi > mOkazje).

   Jeśli po zalogowaniu nie widzisz swoich mOkazji zaloguj się jeszcze raz lub spróbuj otworzyć stronę mBanku w innej przeglądarce.

To nie jest oferta. Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym objętych tym materiałem znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczek
Aby skorzystać z mOkazji Ubezpieczenia życia i zdrowia i otrzymać zwrot 100% pierwszej składki za każdą zawartą w ramach promocji umowę ubezpieczenia życia i zdrowia, ale nie więcej niż 1000 złotych przypadające na 1 umowę ubezpieczenia, należy do 22.05.2022 r. wyrazić zgodę na przystąpienie do programu mOkazje oraz w okresie od 23.05.2023 r. do 26.06.2023 r. złożyć wniosek o dowolne ubezpieczenie życia i zdrowia za pomocą dedykowanego linku dostępnego w mOkazji w serwisie transakcyjnym i aplikacji mobilnej i zapewnić na rachunku klienta, którego klient jest posiadaczem, środki na pokrycie pierwszej składki ubezpieczenia życia i zdrowia.
mOkazję udostępnimy w formie kafelka w sekcji mOkazje w serwisie transakcyjnym i aplikacji mobilnej.
Zwrot z mOkazji nastąpi do 60 dni od daty zawarcia umowy spełniającej warunki tej mOkazji i na rachunek klienta, którego jest posiadaczem, i z którego została wykonana płatność za zakup ubezpieczenia życia i zdrowia w mOkazjach. Jeśli Klient odstąpi od umowy ubezpieczenia w ciągu 30 dni od dnia jej zawarcia, nie otrzyma zwrotu pierwszej składki ubezpieczenia pobranej na podstawie umowy, od której odstąpił.
Z mOkazji można skorzystać 10 razy. Szczegółowe informacje dotyczące tej mOkazji określa Regulamin promocji „mOkazja z Ubezpieczeniami życia i zdrowia”. Dokument dostępny jest na https://www.mbank.pl/lp/ubezpieczenie-znizka-mokazje/
W sprawach nieuregulowanych w Regulaminie promocji „mOkazja z Ubezpieczeniami życia i zdrowia” zastosowanie będzie mieć Regulamin programu mOkazje, który znajdziesz na www.mBank.pl/mOkazje
Ubezpieczycielem jest UNIQA TU S.A. oraz UNIQA TU na Życie S.A z siedzibą w Warszawie. mBank S.A. jest agentem ubezpieczeniowym wpisanym do Rejestru Pośredników Ubezpieczeniowych pod numerem 11124813/A.
Szczegółowe informacje o ubezpieczeniach życia i zdrowia, w tym Ogólne Warunki Ubezpieczenia, dostępne są na: www.mBank.pl/indywidualny/ubezpieczenia/ubezpieczenia-ochronne/strona-glowna/.
Maksymalna Suma Ubezpieczenia 300 tys. zł wynika z Ogólnych Warunków Ubezpieczenia na Życie – indeks L/2021/03 w wariancie premium w przypadku śmierci. Maksymalna Suma Ubezpieczenia 150 tys. zł wynika z Ogólnych Warunków Ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków dla Ciebie i Partnera – indeks NNW/2021/03 w wariancie premium w przypadku śmierci w następstwie nieszczęśliwego wypadku. Maksymalny limit świadczeń zwrotu kosztów leków 2 razy, maks. 300 zł za zdarzenie, wynika z Ogólnych Warunków Ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków dla dziecka – indeks NNWD/2021/03 w wariancie premium.
Twoja indywidualna suma ubezpieczenia i składka może różnić się od podanej w reklamie.