mOkazje to oferty znanych sklepów i partnerów. Wybierasz mOkazje, płacisz z mBankiem a część pieniędzy wraca na Twoje konto. Listę swoich mOkazji znajdziesz w serwisie transakcyjnym i w aplikacji mobilnej. Sprawdź swoje mOkazje już dziś i zyskaj zwrot części wydanej kwoty za swoje zakupy.


mOkazje - zbieraj pieniądze za zakupy

Znane i lubiane marki

mOkazje to świetne oferty znanych marek i sieci sklepów dostępne w serwisie transakcyjnym mBanku. 

Co tydzień coś nowego

Przeglądaj mOkazje na popularne produkty i marki. Korzystaj, póki są - co tydzień mamy nowe oferty!

Oddajemy pieniądze

Zwrot części wydatków trafia prosto na Twoje konto,
o wszystkim poinformujemy Cię sms'em.

Jak działają mOkazje?

Aktywuj mOkazje w systemie transakcyjnym w Pasażu lub w aplikacji mobilnej

Wybieraj spośród naszych propozycji
i zapoznaj się ze szczegółami mOkazji, które Cię interesują

Zrób zakupy z mOkazją, zapłać kartą lub mTransferem, a otrzymasz SMS potwierdzający transakcję. W ciągu 60 dni od jej zaksięgowania, część wydanej kwoty wróci na Twoje konto.

Jak korzystać z mOkazji?

Zostań Partnerem mOkazji

Reprezentujesz sklep lub firmę usługową? Dołącz do mOkazji:

  • zdobędziesz nowych klientów
  • otrzymasz wsparcie w monitorowaniu efektów współpracy

Masz pytania? Wyślij maila: mOkazje.wspolpraca@mbank.pl

Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym objętych tym materiałem znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczek
Aby skorzystać z mOkazji PizzaPortal.pl  i otrzymać zwrot w wysokości 10% wartości 2 transakcji ( maksymalnie 10 zł), należy dokonać 2 transakcji na PizzaPortal.pl za minimum 40 zł każda, płacąc kartą mBanku lub mTransferem. Z mOkazji można skorzystać 1 raz. Maksymalna kwota zwrotu z mOkazji to 10 zł. Zwrot z transakcji nastąpi do 60 dni od daty zaksięgowania ostatniej transakcji spełniającej warunki tej mOkazji i na Rachunek klienta, którego jest posiadaczem i z którego została wykonana płatność za zakupy w mOkazjach. W przypadku pozostałych mOkazji oferowanych klientom w serwisie transakcyjnym i aplikacji mobilnej mBanku, maksymalna wartość jednorazowo naliczonego zwrotu nie może przekroczyć kwoty 2 000 zł. Jeżeli wartość należnego zwrotu przekroczy 2 000 zł wówczas kwota zwrotu przekraczająca limit nie jest naliczana i nie jest należna. Szczegółowe informacje dotyczące mOkazji określa Regulamin Promocji mOkazje w Serwisie Transakcyjnym oraz Aplikacji Mobilnej mBanku. Powyższy dokument jest dostępny na www.mBank.pl/mOkazje. To nie jest oferta. Z mOkazji możesz skorzystać do 31.03.2018 r.