Pamiętaj! Dla mOkazji wystawionych od 21 czerwca 2021 r. maksymalny termin wypłaty zwrotu wynosi do 75 dni.

Tutaj znajdziesz więcej informacji na temat zmian, które wprowadziliśmy w Regulaminie programu mOkazje.

Kupuj i pomagaj jednocześnie

 • Skorzystaj z mOkazji Siemashop.pl i wspieraj z nami Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

   

  Na Siemashop.pl kupisz koszulki i gadżety związane z 30. Finałem WOŚP.
  Znajdź coś dla siebie i bądź bogatszy o dobre serce.


  sprawdź swoje mOkazje

Weź udział w promocji - zyskaj 20% voucher Philips

 • Mamy dla Ciebie coś specjalnego. Skorzystaj z promocji „mOkazja z voucherem na produkty do pielęgnacji Philips” i zyskaj voucher 20% na produkty pielęgnacyjne marki Philips

Jak wziąć udział w promocji?

Przystąp do mOkazji do 30.11.2021 r. Wyraź zgodę w aplikacji (Ustawienia – Przystąp do mOkazji) lub w serwisie transakcyjnym (Finanse -Usługi- mOkazje).

Korzystasz już z mOkazji? To świetnie – etap 1. masz już za sobą.

Aktywuj mOkazję, którą dostaniesz od nas 1.12  i wykonaj 1 płatność swoją kartą (debetową lub kredytową), wydaną do konta osobistego.

Dostaniesz od nas voucher 20% do wykorzystania na zakup produktu do pielęgnacji marki Philips. Możesz kupić 1 produkt do 31.01.2022 r. Link do sklepu i Voucher znajdziesz w szczegółach drugiej mOkazji, którą otrzymasz od nas 14.12.2021 r.

Wybierasz mOkazje, płacisz z mBankiem a część pieniędzy wraca na Twoje konto. Listę swoich mOkazji znajdziesz w serwisie transakcyjnym i w aplikacji mobilnej. Sprawdź swoje mOkazje już dziś i zyskaj zwrot części wydanej kwoty za swoje zakupy.

mOkazje - zbieraj pieniądze za zakupy

mOkazje to świetne oferty znanych marek i sieci sklepów dostępne w serwisie transakcyjnym i w aplikacji mobilnej mBanku.

Przeglądaj mOkazje na popularne produkty i marki. Korzystaj, póki są - co tydzień mamy nowe oferty!

Zwrot części wydatków trafi wprost na Twoje konto.

Jak działają mOkazje?

Aktywuj mOkazje w systemie transakcyjnym w zakładce Finanse-Usługi-mOkazje lub w aplikacji mobilnej

Wybieraj spośród naszych propozycji
i zapoznaj się ze szczegółami mOkazji, które Cię interesują

Zrób zakupy z mOkazją, w szczegółach sprawdź, jakie warunki musisz spełnić, aby otrzymać zwrot. W ciągu 75 dni od zaksięgowania płatności, część wydanej kwoty wróci na Twoje konto.

Gdzie znajdziesz swoje mOkazje?

mOkazje masz zawsze pod ręką. Znajdziesz je w serwisie transakcyjnym i aplikacji mobilnej w Banku.

Zaloguj się do serwisu transakcyjnego. Wybierz Finanse – Usługi – mOkazje.

 

W aplikacji mobilnej wybierz Profil i przejdź do sekcji mOkazje

Zobacz, jak korzystać z mOkazji


Rób zakupy z mOkazjami i ciesz się zwrotem na konto.


Kliknij
i przekonaj się jakie to proste!

Zostań Partnerem mOkazji

Reprezentujesz sklep lub firmę usługową? Dołącz do mOkazji:

 • zdobędziesz nowych klientów
 • otrzymasz wsparcie w monitorowaniu efektów współpracy

Masz pytania? Wyślij maila: kontakt@mbank.pl

Nota prawna:
To nie jest oferta. Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym objętych tym materiałem znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczek
Promocja „mOkazja z voucherem na produkty do pielęgnacji Philips” trwa od 01.12.2021 r. do 31.01.2022 r. Do Promocji możesz przystąpić od 01.12.2021 r. do 6.12.2021 r., jeśli spełnisz poniższe warunki:
•masz wyrażoną zgodę na korzystanie z programu mOkazję na zasadach, zgodnych z postanowieniami „Regulaminu programu mOkazje” lub wyrazisz ją najpóźniej do 30.11.2021 r g. 23:59 w serwisie transakcyjnym lub aplikacji mobilnej mBanku
•zapiszesz się na mOkazję o nazwie „Voucher Philips do zdobycia”, klikając „Wybierz” na kafelku tej mOkazji, udostępnionym w dn. 01.12.2021 - 6.12.2021 r. w serwisie transakcyjnym i aplikacji mobilnej. Zapisanie się na tę mOkazję jest jednoznaczne z oświadczeniem przystąpienia do promocji „mOkazja z voucherem na produkty do pielęgnacji Philips” oraz zgodą na dostarczenie jej regulaminu przez stronę internetową banku.
•wykonasz 1 transakcję bezgotówkową kartą, której jesteś posiadaczem w terminie od 01.12.2021 r. do 06.12.2021 r.
Dniem przystąpienia do promocji, jest dzień zapisu na mOkazję „Voucher Philips do zdobycia”.
Uczestnicy promocji, którzy spełnią wszystkie warunki opisane powyżej otrzymają drugi kafelek mOkazji o nazwie „Voucher Philips” z przyznaną nagrodą. Nagrodą w promocji jest voucher do wykorzystania w sklepie internetowym Philips obniżający wartość zakupów o 20%. Aby otrzymać voucher powinieneś do 06.12.2021 r. wykonać 1 transakcję bezgotówkową. Ta transakcja bezgotówkowa nie może zostać anulowana do 15. dnia miesiąca, następującego po miesiącu, w którym ją wykonałeś (tzw. zwrot towaru). Voucher udostępnimy za pomocą kafelka mOkazji „Voucher Philips” w serwisie transakcyjnym i aplikacji mobilnej w dn. 14.12.2021r. -31.01.2022 r., o ile spełnisz warunki promocji. Po 31.01.2022 r. vouchery stracą ważność i nie będzie można z nich skorzystać. Uczestnictwo w promocji jest dobrowolne. Szczegółowe informacje dotyczące promocji „mOkazja z voucherem na produkty do pielęgnacji Philips” określa Regulamin Promocji „mOkazja z voucherem na produkty do pielęgnacji Philips”, dostępny na www.mBank.pl/mOkazje
Aktualna lista mOkazji dostępna jest w serwisie transakcyjnym i aplikacji mobilnej mBanku. W przypadku mOkazji oferowanych klientom w serwisie transakcyjnym i aplikacji mobilnej mBanku w ramach promocji własnych Banku, maksymalna wartość jednorazowo naliczonego zwrotu pieniędzy lub wartość innych korzyści w ramach jednej transakcji płatniczej nie może przekroczyć kwoty 1 000 zł. Jeżeli wartość należnego zwrotu przekroczy 1 000 zł, wówczas kwota zwrotu przekraczająca limit nie jest naliczana i nie jest należna. Zwrot z transakcji nastąpi odpowiednio do 75 dni od daty zaksięgowania transakcji spełniającej warunki tej mOkazji na rachunek klienta, którego jest posiadaczem, i z którego została wykonana płatność za zakupy w mOkazjach.
W przypadku mOkazji oferowanych klientom w serwisie transakcyjnym i aplikacji mobilnej w ramach promocji własnych Banku połączonych z promocjami partnerów mBanku, korzyści przyznawane przez partnera mOkazji inne niż zwrot na rachunek klienta, udzielane są zgodnie z § 6 pkt.1 Regulaminu programu mOkazje. Jeśli korzyści określone w danej promocji są inne niż zwrot pieniędzy oraz przyznaje je i rozlicza bezpośrednio partner nie stosujemy limitu wartości 1000 złotych przy jednej transakcji płatniczej.
Szczegółowe informacje dotyczące mOkazji określa Regulamin programu mOkazje dostępny na www.mBank.pl/mOkazje
Aby skorzystać z mOkazji Siemashop.pl i otrzymać zwrot w wysokości 1 zł, należy do 31.01.2022 r. dokonać zakupu w sklepie internetowym https://siemashop.pl/ płacąc mTransferem, kartą mBanku lub BLIKIEM. Maksymalna kwota zwrotu dla pojedynczej transakcji wynosi 1 zł. Z mOkazji można skorzystać 10 razy. Maksymalna łączna suma zwrotów dla tej mOkazji wynosi 10 zł. Zwrot z transakcji nastąpi do 75 dni od daty zaksięgowania transakcji spełniającej warunki tej mOkazji i na Rachunek klienta, którego jest posiadaczem i z którego została wykonana płatność za zakupy w mOkazjach. Z mOkazji możesz skorzystać od 14.01.2022 r. do 31.01.2022 r.