Usługa wypłaty w mBanku - pytania i odpowiedzi

 •  

  Jak działa usługa Wypłaty ze wszystkich bankomatów?

  • W mBanku możesz korzystać z usługi Wypłaty ze wszystkich bankomatów, dzięki której możesz wypłacać kartą gotówkę od 100 zł z każdego bankomatu w Polsce bez dodatkowej prowizji. Opłata wynosi 9 zł miesięcznie. Obecnie w mBanku masz dostęp do ponad 9 000. Po aktywacji usługi, liczba bankomatów, w których będziesz mógł korzystać bez dodatkowych prowizji wzrośnie prawie trzykrotnie.

 •  

  Jak aktywować usługę Wypłaty ze wszystkich bankomatów?

  • Usługę Wypłaty ze wszystkich bankomatów możesz aktywować na trzy sposoby - samodzielnie składając wniosek na stronie usługi lub w serwisie transakcyjnym,  lub też kontaktując się z mLinią. Jeżeli chcesz aktywować usługę Wypłaty ze wszystkich bankomatów, skorzystaj z krótkiego wniosku internetowego poprzez wybranie przycisku poniżej "Aktywuj usługę". Zostaniesz przeniesiony na stronę logowania, gdzie po wpisaniu swojego Identyfikatora oraz hasła i kliknięciu Zatwierdź, zostaniesz przeniesiony na wniosek. Zapoznaj się z regulaminem usługi, zaznacz to na wniosku i kliknij "Wyślij". Usługa będzie aktywna od chwili otrzymania e-maila na adres zarejestrowany w mBanku (upewnij się, że posiadamy Twój aktualny adres e-mail). Jeżeli aktywujesz usługę za pośrednictwem Operatora mLinii będzie ona aktywna następnego dnia roboczego. W przypadku aktywacji usługi w sobotę, niedzielę i święta, usługa będzie aktywna w drugim dniu roboczym.

 •  

  Jakie są zalety usługi Wypłaty ze wszystkich bankomatów?

  • Najważniejszą zaletą usługi jest to, że miesięczna opłata za nią wynosi jedynie 9 zł. Dzięki usłudze Wypłaty ze wszystkich bankomatów możesz wypłacać gotówkę od 100 zł ze wszystkich bankomatów w Polsce bez limitów ilości transakcji. Kolejną zaletą jej jest to, że sam decydujesz o jej aktywacji. W każdej chwili możesz też z niej zrezygnować dzwoniąc na mLinię.

   Jakich kart dotyczy usługa?


   Usługa dotyczy poniższych kart debetowych do rachunku eKonto/eKonto mobilne:

   • Visa Electron payWave
   • Mastercard PayPass


   Jeżeli posiadasz jedną z tych kart, możesz aktywować usługę.