Płacenie zbliżeniowo to wygodna alternatywa dla transakcji gotówkowych, którą mają karty debetowe i kredytowe mBanku oraz urządzenia z funkcją NFC.

 

Płatności zbliżeniowe Mastercard i Visa payWave to szybki, bezpieczny i wygodny sposób płatności kartą – wystarczy zbliżyć kartę do terminala, w razie potrzeby wprowadzić PIN i gotowe.

Przy płatnościach do 100 zł wystarczy, że zbliżysz kartę do czytnika, a transakcja przebiegnie błyskawicznie.

Jeżeli kwota transakcji będzie wyższa niż 100 zł, na terminalu pojawi się komunikat o potwierdzenie transakcji PIN-em. Nie musisz podawać karty sprzedawcy – cały czas pozostaje ona tylko w Twoich rękach.

 

Płatności zbliżeniowe telefonem i zegarkiem
Możesz dodać swoje karty do telefonu i korzystać z Google Pay lub Apple Pay lub do zegarka i korzystać z Fitbit Pay lub Garmin Pay.

Wpłaty we wpłatomatach.

  • Sprawdź, jakie to wygodne. Skorzystaj z wpłat zbliżeniowych we wpłatomatach.

    Wpłacaj mobilnie swoim telefonem lub zegarkiem.

    Usługa jest dostępna we wpłatomatach Planet Cash

Odpowiedzialność posiadacza karty za nieautoryzowane transakcje zbliżeniowe ograniczona jest do kwoty 50 euro, natomiast w przypadku pozostałych transakcji kartą, odpowiedzialność ograniczona jest do kwoty 150 euro (równowartość w złotych).

Nota prawna

To nie jest oferta. Szczegółowe informacje na temat Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay, Xiaomi Pay i SwatchPAY! znajdują się w Regulaminie korzystania z kart płatniczych mBank S.A. za pośrednictwem urządzeń mobilnych, dostępnym na stronie: https://www.mbank.pl/indywidualny/karty/platnosci-telefonem-zegarkiem/
Szczegółowe informacje, w tym warunki opłat za wypłatę gotówki z bankomatów przy użyciu telefonu są określone w Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., dostępnej na https://www.mbank.pl/pomoc/oplaty/interaktywna/ind/, Taryfie prowizji i opłat bankowych mBanku S.A. dla klientów Private Banking dostępnej na: https://www.mbank.pl/pomoc/oplaty/private-banking/aktualna-taryfa/ oraz w Taryfie prowizji i opłat bankowych dla firm w ramach bankowości w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., dostępnej na https://www.mbank.pl/pomoc/oplaty/interaktywna/fir/
Usługa Google Pay dostępna dla urządzeń mobilnych z systemem Android w wersji Lollipop (5.0) lub nowszej. Android Pay i Google Play to znaki towarowe Google Inc.
Usługa Apple Pay dostępna dla urządzeń mobilnych marki Apple: iPhone 6, iPad (5 generacji), Apple Watch i nowszych modeli urządzeń mobilnych marki Apple, posiadających aplikację Wallet. Apple Pay to znak towarowy należący do Apple Inc.
Usługa Garmin Pay dostępna dla urządzeń mobilnych wskazanych na stronie: https://explore.garmin.com/pl-PL/garmin-pay/.
Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym, objętych tym materiałem, znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczek