To nie jest oferta. Organizatorem Konkursu i administratorem danych osobowych przetwarzanych w celu organizacji i rozstrzygnięcia konkursu "Przypinki WOŚP”, a także w celu rozdania nagród i ich rozliczenia z organami skarbowymi jest Monday agencja komunikacji sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Warszawie, pod adresem: ul. Wojciecha Górskiego 9, 00-033 Warszawa.
Fundatorem nagród w Konkursie jest mBank S.A.

Konkurs "Przypinki WOŚP" trwa od 21.01.2022 r. od godz. 12:00 do 06.02.2022 r. do godziny 23:59.

Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone dnia 08.02.2022 r. poprzez ich publikację na profilu mBank na portalu Instagram – w komentarzu pod głównym postem konkursowym oraz jako dodatkowy post z informacją o zwycięzcach.

Konkurs skierowany jest do wszystkich dorosłych użytkowników Instagrama (Uczestnicy) będącymi obserwatorami wspomnianego profilu w ww. serwisie.

W Konkursie mogą uczestniczyć wyłącznie osoby fizyczne, które w czasie trwania Konkursu ukończyły osiemnasty rok życia i posiadają pełną zdolność do czynności prawnych, posiadają miejsce zamieszkania na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej
i które zgłoszą do Konkursu zdjęcie, co do którego posiadają pełnię praw autorskich. Uczestnik nie może zgłaszać do Konkursu zdjęcia, którego nie jest właścicielem tj. zdjęcia, którego nie wykonał i co do którego nie posiadał pełni praw autorskich.

Aby przystąpić do Konkursu, Uczestnik powinien łącznie wykonać następujące czynności będące Zgłoszeniem do Konkursu:
Należy przyjść do jednej z 33 placówek mBanku zlokalizowanych w centrach handlowych https://www.mbank.pl/lp/placowki-konkurs-junior/ i odebrać darmowy gadżet. Następnie należy zrobić zdjęcie tego gadżetu wg. Instrukcji konkursowej: Pokaż jak Ty i Twoje dziecko przygotowujecie się do 30. Finału WOŚP lub jak wspieracie WOŚP. Ważne: na zdjęciu musi znaleźć się opaska z przypinkami lub same przypinki. Zdjęcie należy dodać na swoim profilu z oznaczeniami: @mbankpl oraz #JuniorWspieraWOŚP i #wosp2022. Publikacja zdjęcia musi nastąpić w czasie trwania Konkursu.

Nagrody w Konkursie:

  • Nagroda za I miejsce – projektor gwiezdny o wartości 360 zł
  • Nagroda za II miejsce – zestaw klocków Lego o wartości 290 zł
  • Nagroda za III miejsce – zestaw gier planszowych o wartości 150 zł
  • Nagroda za miejsca IV-X – voucher do sklepu SMYK o wartości 100 zł każdy

Ogłoszenie wyników nastąpi 08.02.2022 r. w komentarzu pod głównym postem konkursowym oraz jako dodatkowy post z informacją o zwycięzcach - Laureaci zostaną pod nim otagowani. Laureat w kolejnym kroku jest zobowiązany do kontaktu pod adresem mailowym konkurs@mondaygroup.pl w celu weryfikacji zgłoszenia i danych niezbędnych do wysyłki, oraz wszelkich danych potrzebnych do przekazania nagrody lub rozliczenia jej z Urzędem Skarbowym. Laureat powinien się skontaktować w terminie 7 dni kalendarzowych, tj. do 15.02.2022 r.

Nagrody rzeczowe zostaną dostarczone kurierem w ciągu maksymalnie 30 dni od otrzymania wszystkich danych niezbędnych do wysyłki. Laureat potwierdzi pisemnie odbiór Nagrody za pomocą wiadomości zwrotnej.

Szczegółowe warunki udziału w Konkursie „Przypinki WOŚP”, w tym zasady wyboru zwycięzców, uregulowane są w Regulaminie Konkursu dostępnym na: www.mbank.pl/pdf/inne/konkurs-przypinki.pdf